Yorkshire Puppy granule pro štěně jorkšíra

Yorkshire Puppy granule pro štěně jorkšíra

Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy je kompletní super prémiové krmivo pro štěňata (do 10 měsíců věku) čistokrevného plemena Jorkširského teriéra. Krmivo Yorkshire Terrier je speciálně navrženo pro jorkšíry a díky kombinaci brutnákového oleje a biotinu posiluje měkkost a lesk srsti. Barva je umocňována patentovanou recepturou „intensive colour“. Polyfosfáty sodíku, které zachycují vápník přítomný ve slinách, pomáhají omezit tvorbu zubního kamene a struktura granule mechanicky očišťuje zuby psa při kousání. Krmivo obsahuje přírodní ochucovadla, aby byl uspokojen i ten nejmlsnější jorkšír. Svým složením přispívá i k udržení vitality a k pověstné dlouhověkosti tohoto plemena.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřičná mouka, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), řepné řízky, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, sójový olej, rybí olej, kvasnice, fruktooligosacharidy (0.34 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj manooligosacharidu), olej z brutnáku lékařského (0.1 %), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

 

Váha v dospělosti

Věk psa v měsících

2 kg

3 kg

4 kg

2

49 g

63 g

78 g

3

54 g

71 g

88 g

4

55 g

75 g

92 g

5

55 g

75 g

93 g

6

48 g

68 g

84 g

7

40 g

61 g

75 g

8

39 g

54 g

67 g

9

39 g

54 g

66 g

10

39 g

53 g

65 g

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou jorkšíři unikátní?

Málokdo ví, že tento malý psík byl využíván anglickými horníky k lovu krys a myší. Pak si ho ale oblíbily dámy z vyšší společnosti a jorkšír vyměnil prostředí dolů za načechrané polštáře.

HEDVÁBNÁ SRST

Je to velmi živé a hravé plemeno, které proslulo zejména svou krásnou hedvábnou srstí a dlouhověkostí.

ZUBNÍ PLAK A KÁMEN

Problémem může být usazující se plak a vznikající zubní kámen, což bývá velice časté vzhledem k malým rozměrům čelistí. V extrémních případech to vede k velmi bolestivému obnažení kořenů zubů a pes ztrácí chuť k jídlu.

SKLON K OBEZITĚ

Jorkšírský teriér je také velmi mlsný a vybíravý, je proto potřeba podporovat jeho chuť, zároveň ale dávat pozor na obezitu. Té předejdeme, pokud pes bude mít pravidelný pohyb, který tak miluje. Údržba srsti je u tohoto plemene hodně náročná, nicméně nutná, aby nedocházelo ke ztrátě lesku, lámání, vysušení, či naopak k maštění.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Složení tohoto krmiva snižuje tvorbu zubního kamene díky látkám vázajícím vápník.

Podpora imunitního systému

Růst je nejdůležitější fází v živote vašeho psa: je to období velkých změn, objevu a seznámení. Během tohoto klíčového období se imunitní systém vyvíjí postupně. Krmivo posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte díky patentovanému komplexu antioxidantu včetně vitamínu E.

Zdravá srst

Exkluzivní složení tohoto krmiva udržuje zdraví jorkšírovy dlouhé srsti. Obohaceno o upravený obsah omega 3 mastných kyselin (EPA a DHA), omega 6 mastné kyseliny, brutnákový olej a biotin.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P.) a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé zažívání, rovnováhu střevní mikroflóry a zdravou stolici.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.