Yorkshire Adult granule pro dospělého jorkšíra

Yorkshire Adult granule pro dospělého jorkšíra

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno Jorkširského teriéra. Granule obsahují prvotřídní maso, omega-3 a 6 mastné kyseliny, brutnákový oleje a biotin. Tato speciální směs udržuje typickou dlouhou srst jorků zdravou a v té nejlepší formě. Díky vylepšenému složení a vybraným chutím si navíc na granulích pochutná nejeden jork. Zapomínat nesmíme ani na vitamíny a minerály, které přispějí k bezproblémovému a zdravému stárnutí. V každé granuli se také ukrývají látky vázající vápník, které eliminují vznik zubního kamene.

Dehydratované drůbeží maso, kukuřičná mouka, rýže, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – protein vybraný díky své stravitelnosti), kukuřice, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, řepné řízky, minerály, rybí olej, kvasnice, sójový olej, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), olej z brutnáku lékařského (0,1 %), výtažky ze zeleného čaje a hroznového vína (zdroj polyfenolu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Běžná aktivita

Zvýšená aktivita

2 kg

41 g

47 g

3 kg

55 g

64 g

4 kg

68 g

79 g

Víte, v čem jsou jorkšíři unikátní?

Málokdo ví, že tento malý psík byl využíván anglickými horníky k lovu krys a myší. Pak si ho ale oblíbily dámy z vyšší společnosti a jorkšír vyměnil prostředí dolů za načechrané polštáře.

HEDVÁBNÁ SRST

Je to velmi živé a hravé plemeno, které proslulo zejména svou krásnou hedvábnou srstí a dlouhověkostí.

ZUBNÍ PLAK A KÁMEN

Problémem může být usazující se plak a vznikající zubní kámen, což bývá velice časté vzhledem k malým rozměrům čelistí. V extrémních případech to vede k velmi bolestivému obnažení kořenů zubů a pes ztrácí chuť k jídlu.

SKLON K OBEZITĚ

Jorkšírský teriér je také velmi mlsný a vybíravý, je proto potřeba podporovat jeho chuť, zároveň ale dávat pozor na obezitu. Té předejdeme, pokud pes bude mít pravidelný pohyb, který tak miluje. Údržba srsti je u tohoto plemene hodně náročná, nicméně nutná, aby nedocházelo ke ztrátě lesku, lámání, vysušení, či naopak k maštění.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Jedinečná granule pro zdravé zuby

Krmivo obsahuje kvalitní bílkoviny a vybrané látky vázající vápník, které snižují tvorbu zubního kamene.

Zdravá srst

Krmivo je obohaceno o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), omega-6 mastné kyseliny, olej z brutnáku lékařského a biotin. Díky tomuto pečlivě připravenému složení pomáhá udržovat dlouhou srst jorkšírského teriéra zdravou a lesklou.

Uspokojí vybíravé jedince

Složení uspokojí i ty nejvybíravější jedince. V každé granuli se ukrývá kombinace výjimečných chutí a kvalitních bílkovin, po kterých se bude oblizovat nejeden mlsoun.

Zdravé stárnutí

Vybrané živiny dodají starším psům vše potřebné pro bezproblémové a zdravé stárnutí.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.