Yorkshire Loaf kapsička s paštikou pro jorkšíra

Yorkshire Loaf kapsička s paštikou pro jorkšíra

Jorkšírští teriéři nebo „jorkšíři“ jsou vyrovnaní, aktivní a inteligentní psi. Mají spoustu energie a elánu. Charakteristická srst jorkširského teriéra je jeho nejznámějším rysem. Připomíná koňskou srst, je velmi jemná a dlouhá a nikdy nepřestává růst. Také nelíná, a pokud dostává správné živiny, je jemná a hedvábná. Složení krmiva ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier in Loaf je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vašeho dospělého jorkšíra nad 10 měsíců. Krmivo ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier in Loaf udržuje jeho kůži i dlouhou srst zdravou. Pečlivě vybraná směs vhodných živin udržuje lesk a záři jeho srsti. Toto krmivo také podporuje zdravé trávení vašeho psa díky přesnému obsahu živin. Krmivo ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier in Loaf má speciální strukturu, která zvyšuje jeho chutnost. Vůně a měkká struktura této paštiky zaručuje, že bude chutnat i tomu nejvybíravějšímu jorkšírovi! Aby mohlo uspokojit chutě co nejvíce psů, krmivo ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier je dostupné také jako suché krmivo s křupavými a chutnými granulemi. Pokud přemýšlíte nad kombinovaným krmením, jednoduše se řiďte našimi pokyny, aby váš pes dostával to správné množství suchého i vlhkého krmiva.

Maso a živočišné deriváty, deriváty rostlinného původu, obiloviny, minerály, oleje a tuky, různé cukry.

Váha psa

Kapsičky

Kapsičky + granule

2 kg

2

1/2 + 35g

3 kg

3

1/2 + 52g

4 kg

3 + 1/2

1/2 + 67g

Víte, v čem jsou jorkšíři unikátní?

Málokdo ví, že tento malý psík byl využíván anglickými horníky k lovu krys a myší. Pak si ho ale oblíbily dámy z vyšší společnosti a jorkšír vyměnil prostředí dolů za načechrané polštáře.

HEDVÁBNÁ SRST

Je to velmi živé a hravé plemeno, které proslulo zejména svou krásnou hedvábnou srstí a dlouhověkostí.

ZUBNÍ PLAK A KÁMEN

Problémem může být usazující se plak a vznikající zubní kámen, což bývá velice časté vzhledem k malým rozměrům čelistí. V extrémních případech to vede k velmi bolestivému obnažení kořenů zubů a pes ztrácí chuť k jídlu.

SKLON K OBEZITĚ

Jorkšírský teriér je také velmi mlsný a vybíravý, je proto potřeba podporovat jeho chuť, zároveň ale dávat pozor na obezitu. Té předejdeme, pokud pes bude mít pravidelný pohyb, který tak miluje. Údržba srsti je u tohoto plemene hodně náročná, nicméně nutná, aby nedocházelo ke ztrátě lesku, lámání, vysušení, či naopak k maštění.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Jedinečná textura pro větší chutnost

Textura je vytvořena tak, aby co nejvíce uspokojovala potřeby Jorkšíra.

Zdravá srst

Krmivo je obohaceno o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), omega-6 mastné kyseliny, olej z brutnáku lékařského a biotin. Díky tomuto pečlivě připravenému složení pomáhá udržovat dlouhou srst jorkšírského teriéra zdravou a lesklou.

Uspokojí vybíravé jedince

Složení uspokojí i ty nejvybíravější jedince. V každé granuli se ukrývá kombinace výjimečných chutí a kvalitních bílkovin, po kterých se bude oblizovat nejeden mlsoun.

Redukce stolice a zápachu

Složení tohoto krmiva pomáhá redukovat objem a zápach stolice.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.