Westie Adult granule pro dospělého westíka

Westie Adult granule pro dospělého westíka

Royal Canin West Highland White Terrier Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno west highland white teriéra. Díky granulím krmiva West Highland White Terrier, které obsahují cíleně použité aminokyseliny pro stavbu chlupů a specifické mastné kyseliny z oleje z brutnáku lékařského a lněného semínka, bude srst vašeho westíka hladká a pokožka zdravá. Krmivo je navrženo tak, aby bylo možné u psů získat jasně bílou a zářivou srst. Pomáhá také omezovat tvorbu zubního kamene pomocí chelátorů vápníku a individuálně přizpůsobeným tvarem granulí, které zuby zároveň čistí.

Kukuřičná mouka, dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřice, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, dehydratované vepřové maso (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), pšenice, čekankové řízky, sójový olej, rybí olej, minerály, lněná semínka (0.5 %), fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského (0.1 %), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Střední aktivita

Zvýšená aktivita

6 kg

93 g

108 g

122 g

7 kg

104 g

121 g

137 g

8 kg

115 g

134 g

152 g

9 kg

126 g

146 g

166 g

10 kg

136 g

158 g

179 g

Víte, v čem jsou westíci unikátní?

Westíci, jak se jim domácky říká, pocházejí ze Skotska a patří do skupiny norníků. Jsou to velmi aktivní a dobrosrdeční psi, kteří pro svou psychickou pohodu potřebují pravidelnou činnost.

ZUBNÍ KÁMEN

U west highland white teriérů je běžné, že některé třenové zuby scházejí, proto je důležité věnovat zvláštní péči zbývajícím zubům, obzvláště jejich ochraně proti zubnímu kameni, jež má tendenci se tvořit již od mladého věku.

ONEMOCNĚNÍ KŮŽE

Westíci bývají náchylní k onemocnění kůže, takže pravidelná údržba srsti je velmi náročná. Mají dvojitou srst, která je původně chránila před rozmary skotského počasí – krycí tvrdá srst odolávala dešti, měkká podsada udržovala teplo.

ÚDRŽBA SRSTI

Z tohoto důvodu musí být jejich srst odborně trimována (tj. vytrhávání odumřelé srsti), protože tito teriéři nelínají.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Složení tohoto krmiva snižuje tvorbu zubního kamene díky látkám vázajícím vápník.

Zdravá srst

V porovnání s ostatními plemeny má west highland white teriér drsnou srst a citlivou kůži. Složení tohoto krmiva obsahuje specifické aminokyseliny, které podporují růst srsti, mastné kyseliny z brutnákového oleje a lněné semínko pro zdravou kůži.

Zdravá kůže

Složení tohoto krmiva posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu) a udržuje kůži zdravou (díky EPA a DHA).

Uspokojuje i náročné chutě

Složení tohoto krmiva uspokojí i ty nejnáročnější jedlíky díky kombinaci výjimečných chutí.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.