Štěně a pes

Štěně a pes

Každé psí plemeno má své specifické potřeby. Ty se různí jak podle stavby těla, typu srsti i tvaru čelisti, tak i z hlediska náchylnosti plemene ke konkrétním zdravotním porblémům, třeba se srdcem nebo zažíváním. Při výběru krmiva záleží také na věku vašeho psa.

Například plemena s jemnou srstí, jako jsou pudl nebo yorkshirský teriér, potřebují stravu bohatou na biotin, mastné kyseliny a kvalitní oleje. jejich srst z nich získává dostatek živon, aby byla zdravá a lesklá. Jiná plemena zas mají vrozený sklon k nadváze, a pro ty připravujeme krmiva s upraveným obsahem kalorií. 

Jednotlivá krmiva z řady Breed Health Nutrition pro psy se od sebe lisí nejen složením, ale i tvarem granulí. Jsou uzpůsobneé anatomii čelistí konkrétného plemene, takže psi granule snáze uchopí a rozžvýkají. 

Abychom poskytli každému plemenu stravu, které splní jeho jedinečné zdravotní nároky, vyvájíme krmivo vždy ve spolupráci s naším týmem odborníků. Má-li být váš pes spokojený a zdravý, záleží prostě na každém detailu.

Jaká máte plemeno?

Proč právě Royal Canin?

Kočky a psi na prvním místě

Kočky a psi na prvním místě

Krmiva Royal Canin připravujeme na základě výzkumu skutečných potřeb koček a psů. „Kočka a pes na prvním místě“ je heslo, kterým se při vývoji krmiv řídíme. Ruku v ruce s vědou vyvíjíme výživu stále přesněji odpovídající specifickým potřebám psích a kočičích plemen. A tak u nás vznikají krmiva, která přispívají k delšímu, a především kvalitnějšímu životu vašich mazlíčků.

Zjistit více
Precizní výživa na míru

Precizní výživa na míru

Každý mazlíček potřebuje trochu jinou výživu. Záleží jak na jeho plemeni, tak na jeho věkové kategorii. Vyberte si u nás krmivo, které bude respektovat všechny jeho potřeby. Naprostou prioritou jsou pro nás nutriční hodnoty krmiva, proto dbáme jak na kvalitu vstupních surovin, tak na vyváženost jednotlivých složek krmiva.

Zjistit více
50 let zkušeností a vývoje

50 let zkušeností a vývoje

Společnost Royal Canin založil v roce 1968 veterinární lékař Jean Cathary. Dospěl k názoru, že strava z lidské kuchyně kočkám a psům vůbec neprospívá. Proto vyvinul výživu, která je pro psy a kočky ideálně stravitelná a předchází jejich častým onemocněním.

Zjistit více