Sphynx Adult granule pro sphynx kočky

Sphynx Adult granule pro sphynx kočky

Royal Canin Sphynx je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé Sphynx kočky starší 12 měsíců. Protože Sphynx nemají srst, jsou velmi citlivé na chlad. Je třeba předejít i častým srdečním onemocněním, proto granule obsahují omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA. Dále mají vysokou koncentraci živin a zvýšený podílu tuku. Dostatek tuku tato kočka potřebuje na pokrytí energetických potřeb i na udržení termoregulace, což obvykle poskytuje srst. Kočkám Sphynx se bude nejlépe kousat speciálně vyvinutá granule ve tvaru „Quartz 14“.

Dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, rýže, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), kukuřičný lepek, rostlinná vláknina, kukuřice, dehydratované vepřové maso*, hydrolyzované živočišné proteiny, pšenice, řepné řízky, rybí olej, minerály, řízky sušených rajčat (zdroj lykopenu), sójový olej, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

 

Váha kočky

 

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Sedavá – sterilizovaná kočka

 

49 g

60 g

70 g

80 g

Aktivní – chovná kočka

 

56 g

69 g

81 g

92 g

Víte, v čem jsou sfinx kočky unikátní?

Bezsrsté kočky se čas od času objevily na různých místech světa. Sfinx, tak jak ji známe, pochází z šedesátých let minulého století, kdy se kočce domácí v Ontariu v Kanadě narodilo bezsrsté kotě. Díky svému hypnotizujícímu pohledu, bezsrsté kůži a vrásčitému vzezření se Sfinx liší od všech ostatních plemen v mnoha ohledech…

ZNAČNÉ ENERGETICKÉ POTŘEBY

Jako kompenzaci za její téměř úplnou absenci srsti má Sfinx velmi aktivní metabolismus, což jí pomáhá regulovat tělesnou teplotu. Tato termoregulace nicméně vyžaduje velké množství energie.

PÉČE O JEDINEČNOU KŮŽI

Jednou z nejdůležitějších funkcí kůže je poskytnout ochranu vůči útokům zvenčí – kočky Sfinx mají tlustou pokožku, nicméně nedostatek chlupů a pigmentace vystavuje jejich kůži nebezpečí.

PODPORA SRDEČNÍCH FUNKCÍ

Toto plemeno má sklony k srdečním potížím. Správná potrava je důležitou součástí udržování zdravého srdce!

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Specifická čelist

Tato speciálně tvarovaná trojúhelníková granule je vytvořena na míru čelisti plemene Sphynx. Unikátní granule podporuje žvýkání, které vede k lepší ústní hygieně.

Vysoký příjem energie

Vysokoenergetické složení s vyšším obsahem tuku (23 %) uspokojuje vyšší energetické nároky bezsrsté kočky Sphynx.

Podpora zdravé kůže

Exkluzivní komplex živin obohacený o omega-3 a omega-6 mastné kyseliny posiluje kožní bariéru.

Zdravé srdce

Taurin, EPA a DHA pomáhají udržovat zdravou srdeční činnost a přispívají tak ke spokojenému životu kočky.

Správná funkce močových cest

Ideální poměr minerálů zajišťuje správnou funkci močových cest a jejich zdraví.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.