Siamese Adult granule pro siamské kočky

Siamese Adult granule pro siamské kočky

Royal Canin Siamese je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé siamské kočky starší 12 měsíců. V každé granuli je ukrytý ideální poměr ingrediencí pro zachování svalnaté a štíhlé siluety siamské kočky. Aminokyseliny, vitamíny a omega mastné kyseliny se postarají o zdravou kůži a lesklou srst. Zvýšený obsah dobře stravitelných kvalitních bílkovin spolu s přídavkem L-karnitinu a přiměřeným obsahem tuku zase udrží štíhlou a přitom svalnatou linii. Jelikož siamské kočky mají citlivé trávení, jsou v krmivu přidána prebiotika pro udržení optimální střevní mikroflóry a zároveň pomáhá zachovat zdravé močové ústrojí. Navíc všechny granule mají speciální velikost a tvar s malým otvorem pro pomalé žvýkání. Nemusíte se tak bát rychlého vdechování a hltání, které je pro siamská plemena typické.

Dehydrované drůbeží bílkoviny, rostlinný proteinový izolát L.I.P (bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnos), kukuřice, pšenice, živočišné tuky, kukuřičný lepek, rýže, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, minerální látky, rybí tuk, kvasnice, fruktooligosacharidy, sójový olej, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), brutnákový olej, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

 

Váha kočky

 

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Sedavá – sterilizovaná kočka

33 g

41 g

48 g

55 g

Aktivní – chovná kočka

42 g

51 g

60 g

68 g

 

 

 

 

 

Víte, v čem jsou siamské kočky unikátní?

Původ tohoto siamského prince sahá až do 14. století. V oněch dobách byly v dávné legendární zemi Siam (v dnešním Thajsku) siamské kočky považovány za pohádkový skrytý poklad, přísně střežený královskou rodinou.

SOCHAŘSKÉ DÍLO

Siamská kočka je nápadná především svou délkou: štíhlá silueta podtrhuje její krásu, stejně tak jako její eleganci. Ryzí jemnost a dokonalé svaly – siamská kočka si musí udržovat svou ideální váhu po celý život.

CITLIVÉ ZAŽÍVÁNÍ, KTERÉ JE TŘEBA BRÁT V ÚVAHU

Chovatelé siamských koček vědí o jejich citlivém zažívání.

KRÁTKÁ, LESKLÁ SRST, O KTEROU JE TŘEBA PEČOVAT

Siamské plemeno má velmi krátkou a hladkou srst, která těsně přiléhá k tělu.

TROJÚHELNÍKOVÁ HLAVA S DLOUHÝM, ROVNÝM ČUMÁKEM

Siamské kočky mají sklon nabírat krmivo buď jazykem, anebo – překvapivě – zuby. Navíc mají tendenci žrát velmi rychle, což může často vést k regurgitaci.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

 

Osobitá čelist

Siamské kočky mívají ve zvyku granule spolknout bez žvýkání. Speciální kulatý tvar nutí kočky granule rozkousat, předcházejí tím hltání a trávicím potížím.

Štíhlé a svalnaté tělo

Zvýšený obsah bílkovin (38 %) a přiměřený obsah tuků (16 %) v granulích přispívá k typicky protáhlému, štíhlému a svalnatému vzhledu siamských koček. S přídavkem L-karnitinu, který podporuje efektivní spalování tuků v organismu.

Zdravě lesklá srst

Díky speciálním aminokyselinám, vitamínům a Omega-3 a Omega-6 mastným kyselinám bude mít kočka zdravou kůži a zářivou srst.

Správné trávení

Snadno stravitelné bílkoviny L.I.P (bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost) a prebiotika pomáhají udržet rovnováhu střevní flóry.

Zdravé močové ústrojí

Zdravá kočka je spokojená kočka. Dopřejte svému zvířecímu miláčkovi kompletní péči v jediném kroku – správně zvoleném krmivu. Optimální poměr minerálních látek v granulích Royal Canin Siamese se podílí na zdraví močových cest a podporuje bezproblémové močení.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.