Shih Tzu Puppy granule pro štěně Shih Tzu

Shih Tzu Puppy granule pro štěně Shih Tzu

Royal Canin Shih Tzu Puppy je kompletní super prémiové krmivo pro štěňata (do 10 měsíců věku) čistokrevného plemena Shih Tzu. Krmivo Shih Tzu posiluje přirozenou funkci kůže jako ochranné bariéry a zklidňuje hrozící kožní podráždění pomocí přidaného „kožního komplexu“ a EPA/DHA mastných kyselin. O dlouhou srst drobných Shih Tzu pečuje krmivo Royal Canin jako o lidské vlasy – obsahuje totiž brutnákový olej, biotin, vitamín A a zinek. S tímto krmivem navíc zredukujete objem a zápach stolice svého psíka.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřice, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), řepné řízky, hydrolyzované živočišné proteiny, rybí olej, minerály, sójový olej, fruktooligosacharidy (0.34 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), olej z brutnáku lékařského (0.1 %), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

 

Váha v dospělosti

Věk psa v měsících

4 kg

5 kg

7 kg

2 m

80 g

96g

116 g

3 m

91 g

108 g

136 g

4 m

95 g

113 g

144 g

5 m

95 g

113 g

146 g

6 m

86 g

103 g

145 g

7 m

77 g

92 g

131 g

8 m

68 g

81 g

117 g

9 m

68 g

81 g

104 g

10 m

67 g

80 g

103 g

11 m

ShihTzu Adult

ShihTzu Adult

ShihTzu Adult

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou Shih Tzu unikátní?

Toto společenské plemeno pocházející z daleké Číny je opředeno mnoha pověstmi. Údajně v těchto psících přebývaly duše zesnulých mnichů a přezdívalo se jim „lví psi“. Shih Tzu je inteligentní a aktivní pes, oddaný svému pánovi, ale nedůvěřivý k ostatním.

PÉČE O SRST

Skvěle zapadne i do malých prostor, náročný je však v péči o srst. Ta se musí rozčesávat denně a na hlavě se doporučuje vytvořit culík.

CITLIVÉ OČI A UŠI

Oči by se měly pravidelně prokapávat, protože jsou stejně jako uši velmi citlivé.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Granule speciálně navržená tak, aby se štěněti plemene Shih Tzu pěkně uchopovala a nutila ho žvýkat.

Podpora imunitního systému

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa: je to období velkých změn, objevu a seznámení. Během tohoto klíčového období se imunitní systém vyvíjí postupně. Krmivo SHIH TZU PUPPY posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte díky patentovanému komplexu antioxidantu včetně vitamínu E.

Zdravá kůže a srst

Složení krmiva SHIH TZU PUPPY posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu), udržuje kůži zdravou (díky EPA, DHA a vitamínu A) a vyživuje srst. Je obohaceno o brutnákový olej.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti) a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé zažívání, rovnováhu střevní mikroflóry a zdravou stolici.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.