Shih Tzu Junior granule pro dospělého Shih Tzu

Shih Tzu Junior granule pro dospělého Shih Tzu

Royal Canin Shih Tzu Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno Shih Tzu. Krmivo Shih Tzu posiluje přirozenou funkci kůže jako ochranné bariéry a zklidňuje hrozící kožní podráždění pomocí přidaného „kožního komplexu“ a EPA/DHA mastných kyselin. O dlouhou srst drobných Shih Tzu pečuje krmivo Royal Canin jako o lidské vlasy – obsahuje totiž brutnákový olej, biotin, vitamin A a zinek. S tímto krmivem navíc zredukujete objem a zápach stolice vašeho psíka. Granule má speciální tvar ulehčující uchopení a podporující žvýkání. Nejenže mechanicky očisťuje chrup, ale také zachycuje vápník přítomný ve slinách a tím omezuje tvorbu zubního kamene.

Rýže, dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, řepné řízky, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského (0,1 %), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

4 kg

67 g

88 g

5 kg

79 g

104 g

6 kg

91 g

120 g

7 kg

102 g

134 g

Víte, v čem jsou Shih Tzu unikátní?

Toto společenské plemeno pocházející z daleké Číny je opředeno mnoha pověstmi. Údajně v těchto psících přebývaly duše zesnulých mnichů a přezdívalo se jim „lví psi“. Shih Tzu je inteligentní a aktivní pes, oddaný svému pánovi, ale nedůvěřivý k ostatním.

PÉČE O SRST

Skvěle zapadne i do malých prostor, náročný je však v péči o srst. Ta se musí rozčesávat denně a na hlavě se doporučuje vytvořit culík.

CITLIVÉ OČI A UŠI

Oči by se měly pravidelně prokapávat, protože jsou stejně jako uši velmi citlivé.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Granule speciálně navržená tak, aby se vašemu Shih Tzu dobře uchopovala a donutila jej žvýkat.

Zdravá kůže a srst

Složení krmiva SHIH TZU ADULT posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu), udržuje kůži zdravou (díky EPA, DHA a vitamínu A) a vyživuje srst. Je obohaceno o brutnákový olej.

Zdravé zuby

Složení tohoto krmiva pomáhá snižovat tvorbu zubního kamene díky látkám vázajícím vápník.

Redukce stolice a zápachu

Složení tohoto krmiva pomáhá redukovat objem a zápach stolice.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.