Schnauzer Adult granule pro dospělého knírače

Schnauzer Adult granule pro dospělého knírače

Royal Canin Miniature Schnauzer Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno malého knírače. Krmivo Miniature Schnauzer vám bude s bojem proti možným nemocím odborným pomocníkem. Přispívá totiž k udržení zdravého močového systému vašeho psa. Vyvážené složení také pomáhá udržovat tělesnou hmotnost malých kníračů. Obsah specifických aminokyselin podporuje zachování přirozeného zbarvení srsti a exkluzivní tvar granule omezuje tvorbu zubního kamene pomocí obsahu polyfosfátů sodíku, které zachycují vápník ve slinách. Na míru strukturovaná granule mechanicky očisťuje chrup.

Rýže, dehydratované drůbeží maso, kukuřice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), kukuřičný lepek, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, čekankové řízky, rybí olej, rostlinná vláknina, fruktooligosacharidy, slupky a semena psyllia, sójový olej, olej z brutnáku lékařského, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

4 kg

74 g

98 g

5 kg

88 g

115 g

6 kg

101 g

132 g

7 kg

113 g

148 g

8 kg

125 g

164 g

Víte, v čem jsou malí knírači unikátní?

Malý knírač je nejen milý společník pro celou domácnost, je také velmi učenlivý a pro svůj citlivý čich je pracovně využíván například k vyhledávání drog. Díky zapálenému štěkotu výborně ohlídá své teritorium.

HRUBÁ SRST

Knírači disponují velmi hrubou srstí, která se pravidelně nechává zastřihovat. Intenzivního zbarvení srsti docílíte díky příjmu aminokyselin, které obsahuje krmivo Royal Canin určené speciálně pro knírače.

MOČOVÉ KAMENY

Knírači jsou bohužel velmi náchylní na tvorbu močových kamenů, proto je musíme pravidelně přimět, aby co nejvíc pili, a docházelo tak k naředění moči.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Složení tohoto krmiva pomáhá snižovat tvorbu zubního kamene díky látkám vázajícím vápník.

Zdravá kůže a srst

Krmivo SCHNAUZER ADULT pomáhá udržovat zdravý močový trakt. Také psa nutí více pít, aby byla jeho moč zředěná.

Zdravé zuby

Složení tohoto krmiva obsahuje optimální množství specifických aminokyselin, které udržují přirozenou barvu srsti.

Redukce stolice a zápachu

Toto krmivo pomáhá malému knírači udržet si ideální váhu.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.