Ragdoll Adult granule pro ragdoll kočky

Ragdoll Adult granule pro ragdoll kočky

Royal Canin Ragdoll je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé Ragdoll kočky starší 12 měsíců. Výživa kočky Ragdoll je zaměřena na její výjimečně hustou srst. Ta bude díky vyváženému krmivu Royal Canin Ragdoll sametově hebká a lesklá kvůli kombinaci Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin. U takto velké kočky musíme myslet i na zdraví jejích kostí a srdce, které zajistí taurin a EPA & DHA. Tvar granulí „Topaz 10“ vypadá jako malá pyramidka a je ideální pro její široké čelisti.

Dehydratované drůbeží maso, kukuřice, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), pšenice, kukuřičný lepek, rýže, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, pšeničná mouka, čekankové řízky, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, slupky a semena psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

 

Váha kočky

 

3-4 kg

5-6 kg

7-8 kg

Sedavá – sterilizovaná kočka

34-42 g

49-56 g

62-68 g

Aktivní – chovná kočka

43-52 g

61-70 g

78-85 g

Víte, v čem jsou ragdoll kočky unikátní?

Krásná, přírodní, měkká a hedvábná srst a podmanivě výrazné modré oči – to vše zaručuje přitažlivost kočky ragdoll! Plemeno koček ragdoll bylo vyšlechtěno americkou chovatelkou na začátku 60. let 20. století. Anglické pojmenování je odvozeno od toho, že kočka dokáže uvolnit své svaly natolik, že připomíná měkkou hadrovou panenku!

ODHALTE PLNOU KRÁSU JEJI ZÁŘIVÉ SRSTI

Kůže a srst odrážejí celkové zdraví kočky a hedvábná a působivě jemná srst kočky ragdoll je její velkou chloubou. Srst je nejdelší a nejhustší kolem krku, což vytváří dojem kožešinového límce.

JEDNA Z NEJVĚTŠÍCH KOČEK!

Dlouhá silueta kočky ragdoll a těžké kosti vyžadují, aby její potrava obsahovala všechny správné živiny pro zdravé kosti a klouby bez zbytečných kalorií. Svaly a klouby, stejně jako u ostatních velkých koček, jsou velmi zatěžovány.

POZOR - MÁ VELKÉ SRDCE

Toto plemeno má sklony k srdečním potížím. Správná potrava je důležitou součástí udržování zdravého srdce!

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Specifická čelist

Tato unikátně tvarovaná pyramidová granule je vytvořena na míru široké čelisti plemene Ragdoll. Unikátní granule se snadno uchopuje a zároveň podporuje žvýkání, což vede k lepší ústní hygieně.

Vyživená kůže a srst

Krmivo obsahuje kombinaci vybraných živin (včetně aminokyselin, vitamínů, omega-3 a omega-6 mastných kyselin), které udržují kůži a srst zdravou a ve skvělé formě.

Zdravé srdce

Taurin, EPA a DHA pomáhají zachovat zdravou srdeční činnost a přispívají ke spokojenému životu kočky.

Podpora kostí a kloubů

Speciální složení obohacené od EPA a DHA mastné kyseliny podporuje zdravé kosti a klouby.

Zdravé močové cesty

Ideální poměr minerálů zajišťuje správnou funkci močových cest.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.