Pug Adult granule pro dospělého mopse

Pug Adult granule pro dospělého mopse

Royal Canin Pug Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno mopse. Pro dospělé mopslíky nad 10 měsíců je ideální krmivo Pug. To udržuje svalový tonus mopse, čímž bojuje proti případné obezitě. Díky EPA a DHA podporuje funkci kůže jako bariéry a tvar granulí umožňuje pečlivé kousání každého sousta.

Rýže, dehydratované drůbeží maso, kukuřičná mouka, živočišné tuky, kukuřice, pšeničná mouka, kukuřičný lepek, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, rostlinná vláknina, rybí olej, minerály, sójový olej, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

6 kg

93 g

122 g

7 kg

104 g

137 g

8 kg

115 g

151 g

9 kg

125 g

165 g

10 kg

136 g

179 g

Víte, v čem jsou mopsíci unikátní?

Mopslík se za pozornost a tulení majitelů odvděčuje klidnou a společenskou povahou. Dokonce ani malá štěňata se neprojevují ničením zařízení bytu jako u ostatních plemen, žádají si ale od páníčka téměř neustálou pozornost.

OČNÍ PROBLÉMY

Majitelé mopse se často potýkají s očními problémy svých mazlíčků.

SKLON K OBEZITĚ

Je také třeba, aby dbali na prevenci proti obezitě. 

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Granule speciálně navržená tak, aby se vašemu mopsíkovi dobře uchopovala a donutila jej žvýkat.

Zdravá kůže

Složení tohoto krmiva posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu) a udržuje kůži zdravou (díky EPA a DHA).

Svalový tonus

Složení tohoto krmiva pomáhá mopsíkovi udržet si svalový tonus.

Ideální váha

Toto krmivo pomáhá mopsíkovi udržet si ideální váhu.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.