Poodle Adult granule pro dospělého pudla

Poodle Adult granule pro dospělého pudla

Royal Canin Poodle Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno Pudla. Pudlí srst vyžaduje nejen pravidelnou péči, ale i kvalitní výživu. Z těchto důvodů jsme vyvinuli speciální krmivo Poodle Adult pro pudly od 10 měsíců obsahující omega-3 mastné kyseliny a brutnákový olej. Tato vybraná kombinace udržuje pudlí srst zdravou a v té nejlepší formě. Upravený obsah bílkovin navíc podporuje její pravidelný růst. Složení krmiva jsme obohatili také o speciální látky vázající vápník, které snižují tvorbu zubního kamene. Váš pudl tak může chroupat granule dle libosti a vy budete mít jistotu, že je o jeho chrup dobře postaráno.

Kukuřice, dehydratované drůbeží maso, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti ),živočišné tuky, rýže, kukuřičná mouka, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, sójový olej, minerály, rybí olej, kvasnice, rostlinná vláknina, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského (0,1 %), výtažky ze zeleného čaje a hroznového vína (zdroj polyfenolu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Běžná aktivita

Zvýšená aktivita

2 kg

39 g

45 g

4 kg

66 g

76 g

6 kg

89 g

104 g

8 kg

111 g

128 g

10kg

131 g

152 g

12 kg

150 g

174 g

Víte, v čem jsou pudlové unikátní?

Původně lovecké plemeno pudl se nyní převážně chová pro potěšení a výstavy.

HUSTÁ SRST

Prosluli zejména svou velmi jemnou, lehkou a kadeřavou srstí, která však potřebuje značnou péči majitele. Osrstění pudla je tvořeno vlnitou srstí s 80 % druhotné srsti, takže dospělý pes si udržuje srst podobnou štěněti, ta ale zároveň stále více houstne. Je nutné proto pudla pravidelně stříhat.

ŠEDÝ ZÁKAL

Toto plemeno vyniká svou chytrostí a ušlechtilostí, je však velmi náchylné ke vzniku šedého zákalu.

ZTRÁTA POZNÁVACÍ SCHOPNOSTI

Pudli patří mezi nejdéle žijící psy a v poslední třetině života často ztrácejí poznávací schopnosti, proto je dobré tomu předcházet a dodávat mu všechny potřebné látky.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Jedinečná granule pro zdravé zuby

Krmivo obsahuje kvalitní bílkoviny a vybrané látky vázající vápník. Díky této kombinaci a speciálnímu tvaru granulí přispívá krmivo ke snížení tvorby zubního kamene.

Zdravá srst

Složení obohacené o omega-3 mastné kyseliny (EPA & DHA) a brutnákový olej pomáhá udržovat pudlovu vlnitou srst zdravou a ve skvělé kondici. Upravený obsah bílkovin navíc podporuje pravidelný růst srsti.

Eliminace zubního kamene

Speciální látky vázající vápník pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene.

Svalový tonus

Složení udržuje pudlův svalový tonus (svalové napětí) v optimální formě.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.