Poodle Loaf kapsička s paštikou pro pudla

Poodle Loaf kapsička s paštikou pro pudla

Pudl je inteligentní, pozorný a aktivní společník se skvělou stavbou těla. Toto plemeno s dlouhýma ušima a kudrnatou srstí vyzařuje eleganci a hrdost. Miniaturní pudl je proslulý svou věrností, temperamentem, délkou života a schopností se učit. Proto je velmi váženým a oblíbeným společníkem. Je nutné, abyste svému pudlovi dávali správnou výživu v každém věku. Živiny, které váš pes přijme, přispívají k jeho celkovému zdraví a životní pohodě. Složení krmiva ROYAL CANIN® Poodle in Loaf je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vašeho dospělého pudla nad 10 měsíců. Krmivo ROYAL CANIN® Poodle in Loaf je speciálně navrženo tak, aby udržovalo svalový tonus vašeho pudla. Díky obsahu správných živin také podporuje zdraví kůže a krásu srsti. Krmivo ROYAL CANIN® Poodle in Loaf má speciální strukturu, která zvyšuje jeho chutnost. Ta zaručuje, že bude chutnat i tomu nejvybíravějšímu pudlovi! Aby mohlo uspokojit chutě co nejvíce psů, krmivo ROYAL CANIN® Poodle je dostupné také jako suché krmivo s křupavými a chutnými granulemi. Pokud přemýšlíte nad kombinovaným krmením, jednoduše se řiďte našimi pokyny, aby váš pes dostával to správné množství suchého i vlhkého krmiva.

Maso a živočišné deriváty, ryby a deriváty ryb, deriváty rostlinného původu, obiloviny, oleje a tuky, minerály, různé cukry.

Váha psa

Kapsičky

Kapsičky + granule

3 kg

3

1/2 + 50g

6 kg

5

1 + 81g

10 kg

7

1 + 127g

Víte, v čem jsou pudlové unikátní?

Původně lovecké plemeno pudl se nyní převážně chová pro potěšení a výstavy.

HUSTÁ SRST

Prosluli zejména svou velmi jemnou, lehkou a kadeřavou srstí, která však potřebuje značnou péči majitele. Osrstění pudla je tvořeno vlnitou srstí s 80 % druhotné srsti, takže dospělý pes si udržuje srst podobnou štěněti, ta ale zároveň stále více houstne. Je nutné proto pudla pravidelně stříhat.

ŠEDÝ ZÁKAL

Toto plemeno vyniká svou chytrostí a ušlechtilostí, je však velmi náchylné ke vzniku šedého zákalu.

ZTRÁTA POZNÁVACÍ SCHOPNOSTI

Pudli patří mezi nejdéle žijící psy a v poslední třetině života často ztrácejí poznávací schopnosti, proto je dobré tomu předcházet a dodávat mu všechny potřebné látky.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Jedinečná textura pro větší chutnost

Krmivo ROYAL CANIN® Poodle in Loaf má speciální strukturu, která zvyšuje jeho chutnost. Ta zaručuje, že bude chutnat i tomu nejvybíravějšímu pudlovi!

Zdravá srst

Krmivo je obohaceno o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), omega-6 mastné kyseliny, olej z brutnáku lékařského a biotin. Díky tomuto pečlivě připravenému složení pomáhá udržovat dlouhou srst jorkšírského teriéra zdravou a lesklou.

Svalový tonus

Složení udržuje jezevčíkův svalový tonus (svalové napětí) v optimální formě.

Uspokojí vybíravé jedince

Složení uspokojí i ty nejvybíravější jedince. V každé granuli se ukrývá kombinace výjimečných chutí a kvalitních bílkovin, po kterých se bude oblizovat nejeden mlsoun.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.