Persian Kitten granule pro perská koťata

Persian Kitten granule pro perská koťata

Royal Canin Persian Kitten je kompletní superprémiové krmivo pro perská koťata do 12 měsíců věku. Přímo pro dlouhou srst perských koček je vyvinuté toto krmivo. Obsahuje exkluzivní komplex živin, které pomáhají podporovat funkci kožní „bariéry“ a tím udržují kůži a srst zdravou. Speciálně pro koťátka jsou přidány antioxidanty pro větší obranyschopnost. Dále je složení obohacené o Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA) a Omega 6 mastné kyseliny. Navíc redukuje trichobezoáry, což znamená, že omezuje tvorbu chomáčů chlupů a podporuje motilitu žaludku a střev a zabezpečuje vylučování chlupu ven z trávicího traktu. Prebiotika udržují vyváženou střevní mikroflóru a L.I.P. (vysokostravitelné bílkoviny) omezují množství fermentovaných zbytků ve střevě. Konkrétně pro brachycefalickou čelist je granule navržená ke snazšímu uchopení spodní části jazyka, díky typickému placatému čumáčku perských koček.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, živočišné tuky, kukuřice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, řepné řízky, rybí olej, sójový olej, minerály, fruktooligosacharidy, slupky a semena psyllia (0.5 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

Věk kotěte

2-3 měsíce

4-6 měsíců

7-9 měsíců

10-12 měsíců

Váha kotěte

0,8–2,1 kg

1,8–3,9 kg

2,4–5 kg

2,9–5 kg

Denní dávka

40-69 g

55-77 g

53-66 g

44-58 g

Víte, v čem jsou perské kočky unikátní?

Předkové perské kočky byli oceňováni u nejvyšší evropské aristokracie a ještě dnes jsou nejznámějším a nejslavnějším kočičím plemenem na světě! Navíc mají svůj nezaměnitelný styl – perskou kočku poznáte podle její vznešené a milé povahy. Pro tohoto rozeného aristokrata je klid uměním života!

SVRCHOVANÁ KRÁSA

Chloubou perských koček je dlouhá, přepychová srst s hustou podsadou. Žádná jiná kočka nemá tak dlouhou a hustou srst jako perská. Její chlupy mohou mít až 20 cm. Aby se kůže perské kočky udržela zdravá a její srst byla krásná, je zapotřebí zvláštní ochrana a pravidelné česání.

NÁCHYLNOST K TVORBĚ BEZOÁRŮ

Perská kočka v rámci péče o svou dlouhou, hustou srst obvykle spolyká velké množství chlupů. Život v interiéru přispívá k trvalému línání. Pro snížení rizika tvorby bezoárů, které mohou způsobovat zažívací problémy, je nezbytná pravidelná a vhodně upravená strava.

TYPICKY BRACHYCEFALICKÁ, JEDINEČNÝ ZPŮSOB, JAK SE KRMÍ!

„Plochá“ tlama perské kočky způsobuje, že na rozdíl od jiných plemen musí nabírat granule spodní stranou svého jazyka. Nabírání běžných granulí je proto pro ni složitější.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Specifická brachycefalická čelist

Tato speciálně navržená drobná obdélníková granule s jemnou strukturou se perskému kotěti snadno uchopuje a žvýká.

Zdravý růst a dlouhá srst

Složení se speciálně přizpůsobeným obsahem bílkovin a přesně vyváženým obsahem vitamínů a minerálů (včetně vápníku a fosforu) podporuje zdravý růst a zároveň přispívá ke zdravé kůži a krásné srsti.

Správné trávení

Vysoce stravitelné bílkoviny, přizpůsobený obsah vlákniny (včetně psyllia) a prebiotika udržují střevní mikroflóru v rovnováze a podporují trávení.

Podpora imunitního systému

Patentovaná směs antioxidantů (včetně vitamínu E) pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost kotěte.

Kvalitní L.I.P. bílkoviny

Proteiny vybrané díky vysoké stravitelnosti nad 90 %.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.