Persian Adult granule pro perské kočky

Persian Adult granule pro perské kočky

Royal Canin Persian Adult je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé perské kočky starší 12 měsíců. Speciálně pro dlouhou srst perských koček je vyvinuté toto krmivo. Obsahuje exkluzivní komplex živin, které pomáhají podporovat funkci kožní „bariéry“ a tím udržují kůži a srst zdravou. Složení je obohacené o Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA) a Omega 6 mastné kyseliny. Navíc redukuje trichobezoáry, což znamená, že omezuje tvorbu chomáčů chlupů a podporuje motilitu žaludku a střev a zabezpečuje vylučování chlupu ven z trávicího traktu. Prebiotika udržují vyváženou střevní mikroflóru a L.I.P. vysokostravitelné bílkoviny) omezují množství fermentovaných zbytků ve střevě. Přímo pro brachycefalickou čelist je granule ve tvaru „Almond 11“, která je navržená pro snazší uchopení spodní části jazyka, díky typickému placatému čumáčku perských koček.

Dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, rýže, izolát rostlinného proteinu (L.I.P – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), kukuřičná mouka, rostlinná vláknina, hydrolyzované živočišné proteiny, kukuřičný lepek, pšeničná mouka, kukuřice, minerály, čekankové řízky, rybí olej, slupky a semena psyllia (1 %), sójový olej, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

 

Váha kočky

 

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Sedavá – sterilizovaná kočka

33 g

40 g

47 g

54 g

Aktivní – chovná kočka

41 g

50 g

59 g

67 g

Víte, v čem jsou perské kočky unikátní?

Předkové perské kočky byli oceňováni u nejvyšší evropské aristokracie a ještě dnes jsou nejznámějším a nejslavnějším kočičím plemenem na světě! Navíc mají svůj nezaměnitelný styl – perskou kočku poznáte podle její vznešené a milé povahy. Pro tohoto rozeného aristokrata je klid uměním života!

SVRCHOVANÁ KRÁSA

Chloubou perských koček je dlouhá, přepychová srst s hustou podsadou. Žádná jiná kočka nemá tak dlouhou a hustou srst jako perská. Její chlupy mohou mít až 20 cm. Aby se kůže perské kočky udržela zdravá a její srst byla krásná, je zapotřebí zvláštní ochrana a pravidelné česání.

NÁCHYLNOST K TVORBĚ BEZOÁRŮ

Perská kočka v rámci péče o svou dlouhou, hustou srst obvykle spolyká velké množství chlupů. Život v interiéru přispívá k trvalému línání. Pro snížení rizika tvorby bezoárů, které mohou způsobovat zažívací problémy, je nezbytná pravidelná a vhodně upravená strava.

TYPICKY BRACHYCEFALICKÁ, JEDINEČNÝ ZPŮSOB, JAK SE KRMÍ!

„Plochá“ tlama perské kočky způsobuje, že na rozdíl od jiných plemen musí nabírat granule spodní stranou svého jazyka. Nabírání běžných granulí je proto pro ni složitější.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Specifická brachycefalická čelist

Tato unikátně navržená granule ve tvaru mandlí s optimálními rozměry pro čelist Perské kočky se snadno uchopí a žvýká.

Dlouhá a zdravá srst

Exkluzivní komplex živin posiluje ochrannou kožní bariéru, udržuje kůži zdravou a srst krásnou. Obohaceno omega-3 a omega-6 mastné kyseliny.

Redukce trichobezoárů

Speciální směs vlákniny (včetně psylia bohatého na sliz) pomáhá přirozeně stimulovat průduch střev, vylučovat potřísněné chlupy a omezovat tvorbu trichobezoárů.

Podpora trávení

Lehce stravitelné bílkoviny a prebiotika udržují intestinální mikroflóru v rovnováze a podporují správné trávení.

Zdravé močové cesty

Složení se správným poměrem minerálů udržuje zdravý močový trakt dospělých koček.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.