Maine Coon Kitten granule pro mainská mývalí koťata

Maine Coon Kitten granule pro mainská mývalí koťata

Royal Canin Maine Coon Kitten je kompletní superprémiové krmivo pro Mainské mývalí koťata do 15 měsíců věku a březí nebo kojící matky. Protože růst mainských mývalích koťat trvá déle, je třeba mu ranou výživu dopřát v dostatečné míře, pozor ale na překrmování. Toto krmivo přispívá ke správnému vývoji kostí a kloubů kotěte díky přizpůsobenému obsahu energie, vápníku, fosforu a vitamínu D. Vysoce stravitelné proteiny L.I.P. a komplex antioxidantů jsou nezbytné pro harmonický a zdravý vývoj kotěte. Extra velká granule „Malachite 9“ pomůže, aby se mláďatům dobře kousalo, a udrží zdravou zubní hygienu.

Dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, rýže, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), kukuřice, pšeničná mouka, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, řepné řízky, rybí olej, sójový olej, froktooligosacharidy, minerály, slupky a semena psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Věk kotěte

3 - 4 měsíce

5 - 7 měsíců

8 - 11 měsíců

12 - 15 měsíců

Váha kotěte

1,5 – 3,6 kg

2,6 – 4,8 kg

3,4 – 6,3 kg

4,3 – 7,6 kg

Denní dávka

69 - 100 g

77 – 109 g

77 – 93 g

64 - 80 g

Víte, v čem jsou mainské kočky unikátní?

Mainská mývalí kočka je pravděpodobně jedním z nejstarších kočičích plemen v Severní Americe. Předkové dnešního plemene byli poprvé zaznamenáni ve státě Maine kolem roku 1850. Impozantní vzrůst mainské mývalí kočky se snoubí s její velmi milou povahou.

OPRAVDOVÁ SÍLA PŘÍRODY, JEDNÍM SLOVEM: OBROVSKÁ!

Mainská mývalí kočka je největší a nejdelší kočičí plemeno, které budí dojem mimořádného výkonu a síly. Může měřit až 1 m (včetně ocasu) a vážit až třikrát více než obyčejná kočka! Největší samci mohou vážit až 10 kg! S ohledem na velikost kočky a její těžké kosti je třeba věnovat náležitou pozornost ochraně kloubů.

POZOR - MÁ VELKÉ SRDCE. 

Toto plemeno má sklony k srdečním potížím. Správná potrava je důležitou součástí udržování zdravého srdce!

PÉČE O KRÁSU JEJÍ SRSTI

Mainská mývalí kočka má hustou, středně dlouhou srst s jemnou, měkkou podsadou.

SILNÁ HLAVA S HRANATÝM ČUMÁKEM

Mainská mývalí kočka má velké hranaté čelisti, což vede k charakteristickému způsobu nabírání a žvýkání potravy.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Specifická velká čelist

Tato speciálně navržená granule ve tvaru kostky je velikostí i strukturou přizpůsobena pro velkou čelist kotěte mainské mývalí kočky. Navíc podporuje žvýkání, což vede k lepší ústní hygieně.

Zdravý dlouhý růst

Složení s přizpůsobeným podílem energie, ideálním obsahem bílkovin a přesně vyrovnaným poměrem vitamínů a minerálů (včetně vitamínů D, vápníku a fosforu) podporuje správný růst a zdravý vývoj kostí a kloubů.

Správné trávení

Lehce stravitelné bílkoviny a prebiotika udržují střevní mikroflóru v rovnováze a napomáhají zdravému trávení.

Podpora imunitního systému

Patentovaná směs antioxidantů (včetně vitamínu E) pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost kotěte.

Kvalitní L.I.P. bílkoviny

Proteiny vybrané díky vysoké stravitelnosti nad 90 %.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.