Maine Coon Adult granule pro mainské mývalí kočky

Maine Coon Adult granule pro mainské mývalí kočky

Royal Canin Maine Coon Adult je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé Mainské mývalí kočky starší 15 měsíců. Mainské mývalí kočky totiž oproti ostatním plemenům dospívají později. Jejich mohutná tělesná stavba potřebuje speciální důraz na péči o srdce, proto obsahuje taurin, EPA a DHA. Dále dbá na zdravé kosti a klouby, protože Mainská mývalí kočka je nejtěžší plemeno vůbec. Exkluzivní kombinace vybraných amino kyselin, vitamínů a mastných kyselin pomáhá udržovat zdravou kůži a hustou srst. Aby široká čelist mývalích koček zůstala zdravá, byl vyvinut unikátní tvar granule „Emerald 10“. Tato granule je nadmíru velká, přizpůsobená velikosti plemene Maine Coon.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřice, živočišné tuky, kukuřičný lepek, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), rostlinná vláknina, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, minerály, rybí olej, sójový olej, slupky a semena psillia, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

 

Váha kočky

 

4-5 kg

6-7 kg

8-9 kg

10 kg

Sedavá – sterilizovaná kočka

41-48 g

55-61 g

67-73 g

79 g

Aktivní – chovná kočka

52-60 g

69-77 g

84-92 g

99 g

Víte, v čem jsou mainské kočky unikátní?

Mainská mývalí kočka je pravděpodobně jedním z nejstarších kočičích plemen v Severní Americe. Předkové dnešního plemene byli poprvé zaznamenáni ve státě Maine kolem roku 1850. Impozantní vzrůst mainské mývalí kočky se snoubí s její velmi milou povahou.

OPRAVDOVÁ SÍLA PŘÍRODY, JEDNÍM SLOVEM: OBROVSKÁ!

Mainská mývalí kočka je největší a nejdelší kočičí plemeno, které budí dojem mimořádného výkonu a síly. Může měřit až 1 m (včetně ocasu) a vážit až třikrát více než obyčejná kočka! Největší samci mohou vážit až 10 kg! S ohledem na velikost kočky a její těžké kosti je třeba věnovat náležitou pozornost ochraně kloubů.

POZOR - MÁ VELKÉ SRDCE

Toto plemeno má sklony k srdečním potížím. Správná potrava je důležitou součástí udržování zdravého srdce!

PÉČE O KRÁSU JEJÍ SRSTI

Mainská mývalí kočka má hustou, středně dlouhou srst s jemnou, měkkou podsadou.

SILNÁ HLAVA S HRANATÝM ČUMÁKEM

Mainská mývalí kočka má velké hranaté čelisti, což vede k charakteristickému způsobu nabírání a žvýkání potravy.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Specifická velká čelist

Tato speciálně navržená granule ve tvaru kostky je přizpůsobena velké, hranaté čelisti plemene Mainské mývalí kočky. Unikátní granule podporuje žvýkání, které vede k lepší ústní hygieně.

Podpora kloubů

Speciální složení obohacené o EPA a DHA mastné kyseliny podporuje zdravé kosti a klouby.

Zdravé srdce

Taurin, EPA a DHA pomáhají udržovat zdravou srdeční činnost, a tím přispívají ke spokojenému životu kočky.

Vyživená kůže a srst

Krmivo obsahuje kombinaci vybraných živin (včetně aminokyselin, vitamínů, omega-3 a omega-6 mastných kyselin), které uchovává kůži a srst zdravou a ve skvělé formě.

Zdravé močové ústrojí

Složení se správným poměrem minerálů udržuje zdravý močový trakt dospělé kočky.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.