Maine Coon Loaf kapsička s paštikou pro mainské mývalí kočky

Maine Coon Loaf kapsička s paštikou pro mainské mývalí kočky

Šťavnatá kapsička ve šťávě, po které i ta nejvybíravější Mainská mývalí kočka bude vrnět blahem. Složení bohaté na bílkoviny dodá mohutnému plemenu dostatek energie na noční řádění, zatímco minerály a vitamíny se postarají o krásnou a lesklou srst. Kapsička je připravena na míru kočkám Maine Coon. Obsahuje tak všechny důležité živiny na podporu kostí a kloubů, které bývají u takto velkého plemene často namáhané. V jedné kapsičce tak najde vaše malá šelma vše potřebné pro svůj spokojený život.

Masné a živočišné deriváty, obiloviny, ryby a rybí deriváty, výtažky z rostlinných proteinů, oleje a tuky, deriváty rostlinného původu, minerály, cukry, měkkýši a korýši.

 

Váha kočky

 

5 kg

6 kg

7 kg

8 kg

Pouze kapsičky

2 + 3/4

3 + 1/4

3 + ½

4

Kapsičky + granule

1 + 38 g

1 + 47 g

1 + 55 g

1 + 63 g

Víte, v čem jsou mainské kočky unikátní?

Mainská mývalí kočka je pravděpodobně jedním z nejstarších kočičích plemen v Severní Americe. Předkové dnešního plemene byli poprvé zaznamenáni ve státě Maine kolem roku 1850. Impozantní vzrůst mainské mývalí kočky se snoubí s její velmi milou povahou.

OPRAVDOVÁ SÍLA PŘÍRODY, JEDNÍM SLOVEM: OBROVSKÁ. 

Mainská mývalí kočka je největší a nejdelší kočičí plemeno, které budí dojem mimořádného výkonu a síly. Může měřit až 1 m (včetně ocasu) a vážit až třikrát více než obyčejná kočka! Největší samci mohou vážit až 10 kg! S ohledem na velikost kočky a její těžké kosti je třeba věnovat náležitou pozornost ochraně kloubů.

POZOR - MÁ VELKÉ SRDCE

Toto plemeno má sklony k srdečním potížím. Správná potrava je důležitou součástí udržování zdravého srdce!

PÉČEO KRÁSU JEJÍ SRSTI

Mainská mývalí kočka má hustou, středně dlouhou srst s jemnou, měkkou podsadou.

SILNÁ HLAVA S HRANATÝM ČUMÁKEM

Mainská mývalí kočka má velké hranaté čelisti, což vede k charakteristickému způsobu nabírání a žvýkání potravy.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Kapsička ve šťávě

Speciální struktura a velké kousky masa v kombinaci s lahodnou šťávou budou pro vaši kočku neodolatelné.

Zdravé kosti a klouby

Impozantní velikost kočky Maine Coon může být velkou námahou pro její klouby, proto speciální složení pomáhá udržovat kosti a klouby zdravé a v té nejlepší formě.

Koncentrovaná energie

Vysokoenergetické složení dodá Mainské mývalí kočce dostatek energie.

Vyživená kůže a srst

Složení kapsičky udržuje zdravou kůži a srst.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.