Jedinečné krmivo pro jedinečnou kočku

Jedinečné krmivo pro jedinečnou kočku

Každé kočičí plemeno má specifické potřeby. Ty se různí jak podle stavby těla, typu srsti, tvaru čelistí, tak i z hlediska náchylnosti plemene ke konkrétním zdravotním problémům, třeba s ledvinami nebo zažíváním. Při výběru krmiva záleží také na věku vaší kočky.

Například dlouhosrstá plemena, jako jsou perská nebo mainská mývalí, potřebují stravu, která bude vyživovat jejich krásnou hustou srst. Pro bezsrstou sphynx je naopak zásadní takové složení, které podporuje její energeticky náročnou termoregulaci a silnou pokožku.

Důležité je také při krmení respektovat způsob, jakým různá plemena koček uchopují a koušou potravu vzhledem k odlišnému tvaru čelistí. Z toho důvodu se granule jednotlivých krmiv z řady Feline Breed Nutrition liší nejen svým složením, ale i tvarem.

Abychom poskytli každému plemenu stravu, která splní jeho jedinečné zdravotní nároky, vyvíjíme krmivo vždy ve spolupráci s naším týmem odborníků. Má-li vaše kočka vrnět blahem, záleží prostě na každém detailu.

Jaké plemeno máte?

Proč právě Royal Canin?

Kočky a psi na prvním místě

Kočky a psi na prvním místě

Krmiva Royal Canin připravujeme na základě výzkumu skutečných potřeb koček a psů. „Kočka a pes na prvním místě“ je heslo, kterým se při vývoji krmiv řídíme. Ruku v ruce s vědou vyvíjíme výživu stále přesněji odpovídající specifickým potřebám psích a kočičích plemen. A tak u nás vznikají krmiva, která přispívají k delšímu, a především kvalitnějšímu životu vašich mazlíčků.

Zjistit více
Precizní výživa na míru

Precizní výživa na míru

Každý mazlíček potřebuje trochu jinou výživu. Záleží jak na jeho plemeni, tak na jeho věkové kategorii. Vyberte si u nás krmivo, které bude respektovat všechny jeho potřeby. Naprostou prioritou jsou pro nás nutriční hodnoty krmiva, proto dbáme jak na kvalitu vstupních surovin, tak na vyváženost jednotlivých složek krmiva.

Zjistit více
50 let zkušeností a vývoje

50 let zkušeností a vývoje

Společnost Royal Canin založil v roce 1968 veterinární lékař Jean Cathary. Dospěl k názoru, že strava z lidské kuchyně kočkám a psům vůbec neprospívá. Proto vyvinul výživu, která je pro psy a kočky ideálně stravitelná a předchází jejich častým onemocněním.

Zjistit více