Jack Russell Puppy granule pro štěně jack russell teriéra

Jack Russell Puppy granule pro štěně jack russell teriéra

Royal Canin Jack Russel Terrier Puppy je kompletní super prémiové krmivo pro štěňata (do 10 měsíců věku) čistokrevného plemena jack russell teriéra. Kompletní krmivo Jack Russell Terrier, navržené přímo na míru tomuto aktivnímu plemeni, se vyznačuje speciální recepturou. Díky upravenému přísunu bílkovin, energie, vápníku a fosforu udržuje svalovou hmotu a podporuje harmonický růst, vitalita psů je udržována pomocí komplexu antioxidantů. Složení granulí obohacené o EPA & DHA a brutnákový olej pomáhá posílit funkci kůže jako bariéry a udržuje zdraví kůže a srsti. Redukci vzniku zubního kamene zajišťují chelátory vápníku.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), pšenice, živočišné tuky, kukuřice, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, kukuřičný lepek, rybí olej, minerály, sójový olej, kvasnice, fruktooligosacharidy (0.34 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanu), olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

 

Váha v dospělosti

Věk v měsících

5 kg

7 kg

10 kg

2 m

95 g

115 g

149 g

3 m

107 g

135 g

175 g

4 m

112 g

143 g

186 g

5 m

113 g

145 g

189 g

6 m

102 g

144 g

189 g

7 m

95 g

135 g

177 g

8 m

87 g

126 g

165 g

9 m

90 g

116 g

153 g

10 m

92 g

118 g

157 g

11 m

Jack Russell Teriér Adult

Jack Russell Teriér Adult

Jack Russell Teriér Adult

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou teriéři unikátní?

Jack Russell teriér byl vyšlechtěn v 19. století v Británii, kde ho páni z vyšší společnosti využívali zejména k lovu. Jedná se o plemeno velmi živé, hravé a inteligentní.

ZUBNÍ KÁMEN

Důležitá je péče o jeho chrup, protože je náchylný k usazování zubního kamene.

ODHALENÍ ZUBNÍCH KRČKŮ

Zubní kámen může způsobit odhalení krčků a velké bolesti, následně i ztrátu chuti.

DOSTATEK ENERGIE

Díky svému temperamentu potřebuje pohyb, proto si vyžaduje mnoho příležitostí k tomu, aby mohl využít svou inteligenci a energii více způsoby – baví ho aktivity jako agility a flyball.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Tvar, velikost, textura i složení této granule jsou přizpůsobeny rase Jack Russell teriér.

Podpora imunitního systému

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa: je to období velkých změn, objevu a seznámení. Během tohoto klíčového období se imunitní systém vyvíjí postupně. Krmivo JACK RUSSELL TERIÉR PUPPY posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte díky patentovanému komplexu antioxidantu včetně vitamínu E.

Zdravý růst

Štěně Jack Russel teriéra prochází krátkým intenzivním růstem a má živou povahu. Složení tohoto krmiva podporuje harmonický růst díky adaptovanému obsahu energie, bílkovin, vápníku a fosforu.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti) a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé zažívání, rovnováhu střevní mikroflóry a zdravou stolici.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.