Jack Russell Adult granule pro dospělého jack russell teriéra

Jack Russell Adult granule pro dospělého jack russell teriéra

Royal Canin Jack Russel Terrier Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno jack russell teriéra. Kompletní krmivo Jack Russell Terrier, navržené přímo na míru tomuto aktivnímu plemeni, se vyznačuje speciální recepturou. Díky upravenému přísunu bílkovin, energie, vápníku a fosforu udržuje svalovou hmotu a podporuje harmonický růst, vitalita psů je udržována pomocí komplexu antioxidantů. Složení granulí obohacené o EPA & DHA a brutnákový olej pomáhá posílit funkci kůže jako bariéry a udržuje zdraví kůže a srsti. Redukci vzniku zubního kamene zajišťují chelátory vápníku.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřice, pšenice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, kukuřičný lepek, minerály, rybí olej, sójový olej, kvasnice, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), olej z brutnáku lékařského (0,1 %), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu)

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

5 kg

80 g

123 g

6 kg

92 g

141 g

8 kg

114 g

174 g

10 kg

135 g

206 g

Víte, v čem jsou teriéři unikátní?

Jack Russell teriér byl vyšlechtěn v 19. století v Británii, kde ho páni z vyšší společnosti využívali zejména k lovu. Jedná se o plemeno velmi živé, hravé a inteligentní.

ZUBNÍ KÁMEN

Důležitá je péče o jeho chrup, protože je náchylný k usazování zubního kamene.

ODHALENÍ ZUBNÍCH KRČKŮ

Zubní kámen může způsobit odhalení krčků a velké bolesti, následně i ztrátu chuti.

DOSTATEK ENERGIE

Díky svému temperamentu potřebuje pohyb, proto si vyžaduje mnoho příležitostí k tomu, aby mohl využít svou inteligenci a energii více způsoby – baví ho aktivity jako agility a flyball.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Tvar, velikost, textura i složení této granule jsou přizpůsobeny rase Jack Russell teriér.

Komplex pro podporu svalů a vitality

Jack Russel teriérové jsou pověstní svým živým temperamentem. Složení tohoto krmiva pomáhá udržovat svalovou hmotu díky upravenému obsahu bílkovin. Navíc je obohaceno o komplex antioxidantu, který udržuje vitalitu.

Zdravá kůže a srst

Složení krmiva JACK RUSSELL TERIÉR ADULT posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu) a udržuje kůži i srst zdravou (díky EPA a DHA). Je obohaceno o brutnákový olej.

Zdravé zuby

Složení tohoto krmiva pomáhá snižovat tvorbu zubního kamene díky látkám vázajícím vápník.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.