Great Dane Adult granule pro německou dogu

Great Dane Adult granule pro německou dogu

Royal Canin Great Dane Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 24 měsíců věku) čistokrevné plemeno německé dogy. Krmivo Great Dane je určeno na míru speciálně německým dogám. Specifické složení pomáhá udržovat zdravé kosti a klouby a zároveň ideální hmotnost psa díky přídavku EPA a DHA. Tvar, velikost, textura i složení granule pomáhá snižovat rychlost příjmu potravy a podporuje kousání.

Živočišné tuky, tapioka, dehydratované drůbeží maso, izolát rostlinného proteinu ( L.I.P.: protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), kukuřičná mouka, rýže, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, minerály, rybí olej, řepné řízky, sójový olej, kvasnice, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

 

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

50 kg

633 g

765 g

55 kg

680 g

821 g

60 kg

726 g

877 g

65 kg

771 g

931 g

70 kg

815 g

984 g

75 kg

859 g

1036 g

80 kg

901 g

1088 g

Víte, v čem jsou německé dogy unikátní?

Německé doze se přezdívá „velký pes s velkým srdcem“. Vyznačuje se věrností a inteligencí. Navíc dokáže střežit majetek a chránit. Její respektovaný vzrůst patří mezi největší mezi psi.

KRÁTKÁ SRST

Ačkoli má krátkou srst, je třeba ji pravidelně kartáčovat.

DYSPLAZIE LOKETNÍCH A PÁNEVNÍCH KLOUBŮ

U dog se mohou objevit kostní nádory a dysplazie loketních a pánevních kloubů.

NÁCHYLNOST K OTOČENÍ ŽALUDKU

Dogy jsou také jako další velká plemena náchylné k otočení žaludku.

Víte, čím je naše krmivo speciální?

Granule šitá na míru

Tvar, velikost, textura i složení této granule jsou přizpůsobeny německé doze.


 

Koncentrovaná energie

Krmivo obsahuje vhodný obsah energie, který uspokojuje energetické nároky dogy, ale zároveň nepřetěžuje žaludek. Je důležité rozdělit denní krmnou dávku do alespoň dvou porcí, abyste omezili riziko torze žaludku.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P. Protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti) podporuje zdravé zažívání a rovnováhu střevní mikroflóry, zatímco speciálně zvolená směs vlákniny redukuje úroveň střevní fermentace. 

Zdravé kosti a klouby

Speciální složení tohoto krmiva podporuje zdraví kostí a kloubů a udržuje ideální váhu. Obohaceno o EPA a DHA.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.