Golden Retriever Adult granule pro dospělého zlatého retrívra

Golden Retriever Adult granule pro dospělého zlatého retrívra

Každé plemeno má své jedinečné potřeby, proto je velmi důležité, jaké krmivo pro svého zlatého retrívra vyberete. Aby byl zdravý, potřebuje kompletní a vyváženou stravu plnou prospěšných živin. Složení krmiva ROYAL CANIN® Golden Retriever Adult je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby dospělých zlatých retrívrů starších 15 měsíců.

Dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, rýže, pšenice, hydrolyzované živočišné proteiny, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), rostlinná vláknina, řepné řízky, rybí olej, sójový olej, dehydrované rajčata, minerály, frukto-oligosacharidy, slupky a semena psyllia, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), olej z brutnáku lékařského (0.1 %), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

26 kg

302 g

398 g

28 kg

320 g

420 g

30 kg

336 g

443 g

32 kg

353 g

465 g

34 kg

370 g

486 g

36 kg

386 g

508 g

38 kg

402 g

529 g

40 kg

418 g

549 g

Víte, v čem jsou zlatí retrívři unikátní?

Se šlechtěním plemena zlatý retrívr se začalo v Anglii a hlavním cílem bylo, aby vznikl lovecký pes pěkného vzhledu a dobré povahy. Zlatí retrívři jsou velmi přátelští a společenští psi. Dříve byli využíváni pro přinášení kachen z vody, dnes jsou pro svou milou povahu oblíbeni zejména v canisterapii nebo asistenčních službách.

HUSTÁ A LESKLÁ SRST

Zlatí retrívři mají krásnou, hustou a lesklou srst, která nepropouští vodu, takže se v ní cítí skvěle.

SKLON K OBEZITĚ

Podobně jako labradoři mají sklon k obezitě, proto je důležité jejich tělesnou váhu udržovat ve správných mezích.

KOŽNÍ PROBLÉMY

Zlatý retrívr je obzvláště náchylný ke kožním problémům, a tak musíme věnovat více času péči o srst, než je tomu u jiných psů podobného typu.

ONEMOCNĚNÍ SRDCE A KLOUBŮ

Trpí také častěji onemocněním srdce a kloubů.

Granule šitá na míru

Textura i složení této granule jsou přizpůsobeny zlatému retrívrovi. Tvar granule pomáhá snižovat rychlost přijímání potravy.

 

Zdravá kůže a srst

Složení krmiva Golden Retriever Adult posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu) a udržuje kůži a srst zdravou (díky EPA a DHA). Je obohaceno o brutnákový olej.

Zdravé srdce

Toto krmivo obsahuje specifické živiny, které podporují správnou srdeční činnost. Je obohaceno o taurin, EPA a DHA.

Ideální váha

Zlatý retrívr je známý svou tendencí k nárůstu hmotnosti. Toto krmivo mu proto pomáha udržet ideální váhu díky přizpůsobenému obsahu kalorií.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.