German Shepherd Puppy granule pro štěně německého ovčáka

German Shepherd Puppy granule pro štěně německého ovčáka

Royal Canin German Shepherd Puppy je kompletní super prémiové krmivo pro štěňata (do 15 měsíců věku) čistokrevného plemena nemeckého ovčáka. Speciální krmivo pro německé ovčáky Royal Canin German Shepherd je zacíleno především na výkonnost zažívacího ústrojí. Granule obsahují vysoce stravitelné proteiny, rýži (zdroj karbohydrátů) a vlákninu psyllium, což zajišťuje maximální bezpečnost trávení a udržuje zdravou střevní flóru. Složení krmiva podporuje přirozenou obranyschopnost a vitalitu psů, posiluje funkci kůže jako ochranné bariéry, udržuje krásnou srst a zdravé klouby, klinické příznaky dysplazie se tím radikálně snižují a váš ovčák vydrží déle aktivní a plný života.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, izolát rostlinného proteinu ( L.I.P.: protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), pšeničná mouka, kukuřičná mouka, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, rostlinná vláknina, rybí olej, minerály, sójový olej, fruktooligosacharidy (0.34 %), slupky a semena psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů: 0.05 %), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

  Váha v dospělosti Váha v dospělosti Váha v dospělosti

Věk v měsících

              26 kg

35 kg

44 kg

2 m

266 g

287 g

309 g

3 m

328 g

367 g

405 g

4 m

356 g

402 g

447 g

6 m

407 g

507 g

602 g

8 m

406 g

511 g

647 g

10 m

371 g

467 g

605 g

12 m

335 g

422 g

504 g

14 m

333 g

416 g

496 g

16 m

German Shepherd Adult

German Shepherd Adult

German Shepherd Adult

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou němečtí ovčáci unikátní?

​Německý ovčák je vysoce učenlivý, poslušný a dokáže být skvělým hlídačem. Původně bylo toto německé plemeno využíváno pastevci, ale díky jeho aktivní povaze a potřebě stále něco dělat si později vysloužilo své čestné místo jako služební pes u policie, záchranářů a vojenských složek.

DYSPLAZIE KYČELNÍCH KLOUBŮ

I když mají velmi dobře vyvinutou svalovinu a jejich kostra je hodně silná a pevná, genetická predispozice k dysplazii loketních a kyčelních kloubů s sebou přináší sníženou funkčnost a bolestivost kloubů. Se zvýšeným fyzickým vypětím jsou klouby ještě více namáhané, a bolest se tak stupňuje.

IMUNITA

Kvůli nízké hladině imunoglobulinu A, který je důležitý při boji proti infekcím, je německý ovčák vystaven většímu riziku různých onemocnění. Je proto velmi důležité jeho slabý imunitní systém posilovat.

KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ

Ovčáci jsou také náchylnější ke kožním nemocem, a to z důvodu zásaditější kůžě.

ZAŽÍVÁNÍ

Častým problémem bývá i zažívání, protože ve srovnání s jinými psy velkých plemen mají mnohem citlivější zažívací systém, takže trpí na řidší a nepravidelnou stolici.

Víte, v čem je naše krmivo unikátní?

Granule šitá na míru

Tvar, velikost, textura i složení této granule jsou přizpůsobeny štěněti německého ovčáka.

Podpora imunitního systému

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa: je to období velkých změn, objevů a seznámení. Během tohoto klíčového období se imunitní systém vyvíjí postupně. Toto krmivo posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte díky patentovanému komplexu antioxidantů včetně vitamínu E.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P. Protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti) a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé zažívání, rovnováhu střevní mikroflóry a zdravou stolici. Bere v úvahu citlivé zažívání štěněte německého ovčáka.

Podpora kostí a kloubů

Toto krmivo podporuje kosti a klouby štěněte německého ovčáka díky upraveném obsahu vápníku a fosforu. Toto exkluzivní složení také pomáhá udržovat ideální váhu.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.