German Shepherd Adult granule pro dospělého německého ovčáka

German Shepherd Adult granule pro dospělého německého ovčáka

Royal Canin German Shepherd Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 15 měsíců věku) čistokrevné plemeno nemeckého ovčáka. Speciální krmivo pro německé ovčáky Royal Canin German Shepherd je zacíleno především na výkonnost zažívacího ústrojí. Granule obsahují vysoce stravitelné proteiny, rýži (zdroj karbohydrátů) a vlákninu psyllium, což zajišťuje maximální bezpečnost trávení a udržuje zdravou střevní flóru. Složení krmiva podporuje přirozenou obranyschopnost a vitalitu psů, posiluje funkci kůže jako ochranné bariéry, udržuje krásnou srst a zdravé klouby, klinické příznaky dysplazie se tím radikálně snižují a váš ovčák vydrží déle aktivní a plný života.

Rýže, dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu ((L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), kukuřičná mouka, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, minerály, řepné řízky, sójový olej, rybí olej, kokosový olej, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

26 kg

286 g

436 g

28 kg

302 g

461 g

30 kg

318 g

485 g

32 kg

334 g

510 g

34 kg

349 g

533 g

36 kg

365 g

557 g

38 kg

380 g

580 g

40 kg

395 g

602 g

42 kg

409 g

625 g

44 kg

424 g

647 g

Víte, v čem jsou němečtí ovčáci unikátní?

Německý ovčák je vysoce učenlivý, poslušný a dokáže být skvělým hlídačem. Původně bylo toto německé plemeno využíváno pastevci, ale díky jeho aktivní povaze a potřebě stále něco dělat si později vysloužilo své čestné místo jako služební pes u policie, záchranářů a vojenských složek.

DYSPLAZIE KYČELNÍCH KLOUBŮ

I když mají velmi dobře vyvinutou svalovinu a jejich kostra je hodně silná a pevná, genetická predispozice k dysplazii loketních a kyčelních kloubů s sebou přináší sníženou funkčnost a bolestivost kloubů. Se zvýšeným fyzickým vypětím jsou klouby ještě více namáhané, a bolest se tak stupňuje.

IMUNITA

Kvůli nízké hladině imunoglobulinu A, který je důležitý při boji proti infekcím, je německý ovčák vystaven většímu riziku různých onemocnění. Je proto velmi důležité jeho slabý imunitní systém posilovat.

KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ

Ovčáci jsou také náchylnější ke kožním nemocem, a to z důvodu zásaditější kůžě.

ZAŽÍVÁNÍ

Častým problémem bývá i zažívání, protože ve srovnání s jinými psy velkých plemen mají mnohem citlivější zažívací systém, takže trpí na řidší a nepravidelnou stolici.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Tvar, velikost, textura i složení této granule jsou přizpůsobeny německému ovčákovi.

Zdravé trávení

I když mají němečtí ovčáci velmi citlivé trávení, díky tomuto krmivu bude jejich trávení v pořádku, protože obsahuje vysoce stravitelné proteiny (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti) a specifické vlákniny, které omezují fermentaci ve střevech a udržují střevní mikroflóru v rovnováze.

Zdravá kůže a srst

Složení tohoto krmiva posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu) a udržuje kůži i srst zdravou (díky EPA a DHA).

Zdravé kosti a klouby

Specifické složení tohoto krmiva podporuje zdraví kostí a kloubu a udržuje ideální váhu. Je obohaceno o EPA a DHA.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.