French Bulldog Puppy granule pro štěně francouzského buldočka

French Bulldog Puppy granule pro štěně francouzského buldočka

Royal Canin French Bulldog Puppy je kompletní super prémiové krmivo pro štěňata (do 12 měsíců věku) čistokrevného plemena Francouzský buldoček. Krmivo French Bulldog přispívá k podpoře zdravého trávení díky výběru vysoce stravitelných bílkovin L.I.P. Fermentovatelné a nefermentovatelné vlákniny vyživují střevní flóru, regulují zažívání a zlepšují kvalitu stolice. Při správném dávkování krmiva, bude buldoček díky ideálnímu obsahu proteinů (26%) nabírat na svalové hmotě, nikoli tukové vsrtvě. L-karnitin podporuje produkci energie ve svalech. O citlivou kůži bude postaráno díky EPA & DHA. Krmivo snižuje kvašení ve střevech, které bývá příčinou střevních poruch, plynatosti a zápachu stolice. Speciální tvar granule nutí buldočka krmivo pečlivě kousat a tudíž nehltat.

Rýže, dehydratované drůbeží maso, pšenice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P: protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, dehydratované vepřové maso, minerály, sójový olej, rybí olej, fruktooligosacharidy (0.34 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

 

Váha v dospělosti

Věk v měsících

8 kg

10 kg

14 kg

2 m

22 g

144 g

182 g

3 m

143 g

              169 g

              215 g

4 m

152 g

180 g

230 g

5 m

154 g

183 g

235 g

6 m

153 g

182 g

234 g

7 m

138 g

165 g

217 g

9 m

110 g

131 g

185 g

11 m

Francouzský buldoček Adult

129 g

166 g

12 m

Francouzský buldoček Adult

Francouzský buldoček Adult

Francouzský buldoček Adult

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou francouzští buldočci unikátní?

Tento drobek je vyšlechtěn z molossů, kteří byli v minulosti používáni jako váleční psi lovící nebezpečnou zvěř. Označení bulldog vzniklo díky využívání tohoto bojovného plemene při býčích zápasech.

SKLON K OBEZITĚ

Má bohužel sklony k obezitě a špatně snáší extrémní teploty.

ONEMOCNĚNÍ KŮŽE

Nejčastějšími zdravotními problémy buldočků jsou onemocnění kůže. Francouzský buldoček Francouzský buldoček má oproti svým kořenům veselou, nekomplikovanou povahu a velmi rád se mazlí.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Granule speciálně navržená tak, aby se štěněti francouzského buldočka pěkně uchopovala a nutila ho žvýkat.

Podpora imunitního systému

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa: je to období velkých změn, objevu a seznámení. Během tohoto klíčového období se imunitní systém vyvíjí postupně. Krmivo FRANCOUZSKÝ BULDOCEK PUPPY posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte díky patentovanému komplexu antioxidantu včetně vitamínu E.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti) a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé zažívání, rovnováhu střevní mikroflóry a zdravou stolici.

Zdravá kůže

Složení tohoto krmiva posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu) a udržuje kůži zdravou.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.