French Bulldog Adult granule pro dospělého francouzského buldočka

French Bulldog Adult granule pro dospělého francouzského buldočka

Royal Canin Bulldog Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 12 měsíců věku) čistokrevné plemeno Bulldoga. Exkluzivní krmivo Bulldog podporuje vyrovnanou střevní flóru a díky kombinaci prebiotik, vyššímu obsahu vysoce stravitelných bílkovin (L.I.P.), upravenému obsahu fermentovatelné a nefermentovatelné vlákniny a použití rýže jako výhradního zdroje škrobu pomáhá k optimálnímu trávení. Radikálně také omezuje zápach stolice a plynatost. Granule jsou navrženy tak, aby svým tvarem usnadňovaly uchopení a podporovaly psa v tom, aby nehltal, ale kousal. Udržuje také zdravé klouby a zabraňuje příbytku na váze, speciální složení krmiva dále pomáhá buldokům v budování vysoké obranyschopnosti.

Rýže, pšenice, živočišné tuky, dehydratované vepřové maso, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), dehydratované drůbeží maso, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

8 kg

112 g

147 g

9 kg

122 g

161 g

10 kg

132 g

174 g

11 kg

142 g

187 g

12 kg

152 g

200 g

14 kg

170 g

224 g

Víte, v čem jsou francouzští buldočci unikátní?

Tento drobek je vyšlechtěn z molossů, kteří byli v minulosti používáni jako váleční psi lovící nebezpečnou zvěř. Označení buldog vzniklo díky využívání tohoto bojovného plemene při býčích zápasech.

SKLON K OBEZITĚ

Má bohužel sklony k obezitě a špatně snáší extrémní teploty.

ONEMOCNĚNÍ KŮŽE

Nejčastějšími zdravotními problémy buldočků jsou onemocnění kůže. Francouzský buldoček Francouzský buldoček má oproti svým kořenům veselou, nekomplikovanou povahu a velmi rád se mazlí.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Granule speciálně navržená tak, aby se vašemu francouzskému buldočkovi dobře uchopovala a donutila jej žvýkat.

Stav svalové hmoty

Krmivo FRANCOUZSKÝ BULDOCEK ADULT pomáhá udržovat svalovou hmotu díky upravenému obsahu bílkovin (26 %). Obsahuje také L-karnitin.

Zdravá kůže

Složení tohoto krmiva posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu) a udržuje kůži zdravou (díky EPA a DHA).

Redukce zápachu

Složení tohoto krmiva přispívá k redukci střevní fermentace, která muže způsobovat zažívací potíže, nadýmání a zapáchající stolici.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.