Dachshund Puppy granule pro štěně jezevčíka

Dachshund Puppy granule pro štěně jezevčíka

Royal Canin Dachsund Puppy je kompletní superprémiové krmivo pro štěňata (do 10 měsíců věku) čistokrevného plemena Jezevčíka. Speciálně pro jezevčíky je vyvinuto krmivo Royal Canin Dachshund, které přispívá k udržení zdravých kloubů a k optimální hydrataci chrupavek pomocí kombinaci glukosaminu, chondroitinu a vysokých hodnot EPA a DHA mastných kyselin. Tím jsou jeho klouby chráněné a unikátní formule složení granulí pomáhá udržet vitalitu jezevčíka po jeho dlouhý život. Díky speciálnímu krmivu si pes udrží svalovou hmotu a ideální váhu, je také redukován objem a zápach stolice, což jistě ocení každý majitel psa v domácnosti.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), živočišné tuky, řepné řízky, hydrolyzované živočišné proteiny, sójový olej, rybí olej, minerály, fruktooligosacharidy (0.34 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

 

     Váha v dospělosti

Věk v měsících

3 kg

6 kg

10 kg

2 m

67 g

108 g

153 g

3 m

 75 g

125 g

180 g

4 m

79 g

131 g

191 g

5 m

79 g

132 g

195 g

6 m

71 g

131 g

194 g

7 m

64 g

118 g

175 g

8 m

57 g

106 g

157 g

9 m

56 g

95 g

140 g

10 m

56 g

93 g

139 g

11 m

Jezevčík Adult

Jezevčík Adult

Jezevčík Adult

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou jezevčíci unikátní?

Velmi známý jezevčík se v současnosti stává stále více oblíbeným rodinným společníkem. Dříve bychom ho hledali spíše v lese po boku myslivců, protože toto plemeno má skvělé nornické vlohy. Jezevčíci jsou známí pro svou stavbu těla – krátké nohy a dlouhé tělo, což je naprosto ideální pro lov v podzemních norách.

PÁTEŘ

Krátké a ohnuté končetiny jsou výsledkem poruchy růstu kostí (chondrodystrofie), chrupavky předčasně osifikují, a kosti tak přestávají růst. Kvůli charakteristickému tvaru těla je třeba myslet na jezevčíkovu páteř, která je vystavena velké mechanické námaze. Čím má zvíře kratší nohy, tím méně absorbují nárazy, a napětí nárazu přebírá právě páteř. Po delší době to může vést ke stlačení meziobratlových plotének.

VYSOKÝ VĚK

Jezevčík patří mezi plemena, která se dožívají poměrně vysokého věku, takže je důležité, abychom stále podporovali jeho vitalitu. 

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Složení tohoto krmiva snižuje tvorbu zubního kamene díky látkám vázajícím vápník.

Podpora kloubů a kostí

Krmivo podporuje jezevčíkovi kosti a klouby díky upraveném obsahu vápníku a fosforu. Toto exkluzivní složení také pomáhá udržovat ideální váhu.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P.- protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti) a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé zažívání, rovnováhu střevní mikroflóry a zdravou stolici.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.