Dachshund Adult granule pro dospělého jezevčíka

Dachshund Adult granule pro dospělého jezevčíka

Royal Canin Dachsund Adult je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno Jezevčíka. Ať už jsou hladkosrstí, dlouhosrstí nebo drsnosrstí, všichni si zaslouží chutné krmivo plné živin a vitamínů. Krmivo Dachshund Adult pro jezevčíky od 10 měsíců v sobě ukrývá ideální podíl vápníku a fosforu pro podporu kostí a kloubů. Granule jsme také obohatili o speciální látky vázající vápník, které pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene. Ve složení čekají na vašeho jezevčíka i vysoce stravitelné bílkoviny. Ty redukují zápach a objem stolice a umožňují pochutnat si i těm největším mlsounům. Navíc díky ideálnímu poměru tuků a bílkovin se nemusíte bát nechtěného přibírání.

Rýže, dehydratované drůbeží maso, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. - protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, minerály, řepné řízky, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažky ze zeleného čaje a hroznového vína (zdroj polyfenolu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Běžná aktivita

Zvýšená aktivita

2 kg

43 g

50 g

4 kg

72 g

84 g

5 kg

85 g

99 g

6 kg

98 g

113 g

8 kg

121 g

140 g

10 kg

143 g

166 g

Víte, v čem jsou jezevčíci unikátní?

Velmi známý jezevčík se v současnosti stává stále více oblíbeným rodinným společníkem. Dříve bychom ho hledali spíše v lese po boku myslivců, protože toto plemeno má skvělé nornické vlohy. Jezevčíci jsou známí pro svou stavbu těla – krátké nohy a dlouhé tělo, což je naprosto ideální pro lov v podzemních norách.

PÁTEŘ

Krátké a ohnuté končetiny jsou výsledkem poruchy růstu kostí (chondrodystrofie), chrupavky předčasně osifikují, a kosti tak přestávají růst. Kvůli charakteristickému tvaru těla je třeba myslet na jezevčíkovu páteř, která je vystavena velké mechanické námaze. Čím má zvíře kratší nohy, tím méně absorbují nárazy, a napětí nárazu přebírá právě páteř. Po delší době to může vést ke stlačení meziobratlových plotének.

VYSOKÝ VĚK

Jezevčík patří mezi plemena, která se dožívají poměrně vysokého věku, takže je důležité, abychom stále podporovali jeho vitalitu. 

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Jedinečná granule pro zdravé zuby

Každá granule je obohacena o speciální látky vázající vápník, které pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene.

Podpora kostí a kloubů

Krmivo DACHSHUND ADULT obsahuje ideální podíl vápníku a fosforu, čímž podporuje jezevčíkovy kosti a klouby. Jedinečné složení také pomáhá zachovat ideální váhu i těm největším mlsounům.

Svalový tonus

Složení udržuje jezevčíkův svalový tonus (svalové napětí) v optimální formě.

Redukce objemu a zápachu stolice

Kvalitní, vysoce stravitelné bílkoviny přispívají k redukci zápachu a objemu stolice.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.