Dachshund Loaf kapsička s paštikou pro jezevčíka

Dachshund Loaf kapsička s paštikou pro jezevčíka

Jezevčíci jsou kamarádští, inteligentní a věrní psi, kteří jsou ideální do rodiny. I když mají krátké nožičky, jezevčíci jsou velmi aktivní a mrštní. Proto jezevčíci potřebují krmivo obsahující živiny, které uspokojí jejich energetické potřeby, aby si mohli zachovat svůj aktivní životní styl. Složení krmiva ROYAL CANIN® Dachshund in Loaf je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vašeho dospělého psa, a ten tak dobře prospíval. Je vhodné pro jezevčíky nad 10 měsíců. Pokud přemýšlíte nad kombinovaným krmením, jednoduše se řiďte našimi pokyny, aby váš pes dostával to správné množství suchého i vlhkého krmiva.

Maso a živočišné deriváty, obiloviny, deriváty rostlinného původu, minerály, různé cukry, oleje a tuky, měkkýši a korýši.

Váha psa

Kapsičky

Kapsičky + granule

4 kg

3 + 1/2

1 + 61g

6 kg

5

1 + 90g

8 kg

6

1 + 118g

Víte, v čem jsou jezevčíci unikátní?

Velmi známý jezevčík se v současnosti stává stále více oblíbeným rodinným společníkem. Dříve bychom ho hledali spíše v lese po boku myslivců, protože toto plemeno má skvělé nornické vlohy. Jezevčíci jsou známí pro svou stavbu těla – krátké nohy a dlouhé tělo, což je naprosto ideální pro lov v podzemních norách.

PÁTEŘ

Krátké a ohnuté končetiny jsou výsledkem poruchy růstu kostí (chondrodystrofie), chrupavky předčasně osifikují, a kosti tak přestávají růst. Kvůli charakteristickému tvaru těla je třeba myslet na jezevčíkovu páteř, která je vystavena velké mechanické námaze. Čím má zvíře kratší nohy, tím méně absorbují nárazy, a napětí nárazu přebírá právě páteř. Po delší době to může vést ke stlačení meziobratlových plotének.

VYSOKÝ VĚK

Jezevčík patří mezi plemena, která se dožívají poměrně vysokého věku, takže je důležité, abychom stále podporovali jeho vitalitu. 

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Jedinečná textura pro větší chutnost

Unikátní složení a textura, aby vašemu jezevčíkovi kapsičky chutnali tak, že se bude olizovat za ušima.

Podpora kostí a kloubů

Krmivo DACHSHUND ADULT obsahuje ideální podíl vápníku a fosforu, čímž podporuje jezevčíkovy kosti a klouby. Jedinečné složení také pomáhá zachovat ideální váhu i těm největším mlsounům.

Svalový tonus

Složení udržuje jezevčíkův svalový tonus (svalové napětí) v optimální formě.

Uspokojí vybíravé jedince

Složení uspokojí i ty nejvybíravější jedince. V každé granuli se ukrývá kombinace výjimečných chutí a kvalitních bílkovin, po kterých se bude oblizovat nejeden mlsoun.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.