Cocker Puppy granule pro štěně kokršpaněla

Cocker Puppy granule pro štěně kokršpaněla

Krmivo ROYAL CANIN® Cocker Puppy obsahuje patentovaný komplex antioxidantů, včetně vitamínu E, který podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte. Je vhodné pro štěňata kokršpaněla do 12 měsíců.

Dehydratované drůbeží maso, kukuřice, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P.: protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), řepné řízky, pšenice, pšeničná mouka, rýže, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné proteiny, kukuřičná mouka, rybí olej, minerály, sójový olej, kvasnice, fruktooligosacharidy (0.34 %), slupky a semena psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanů), olej z brutnáku lékařského (0.1 %), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu). 

  Váha v dospělosti Váha v dospělosti Váha v dospělosti

Věk v měsících

10 kg

12 kg

16 kg

2 m

150 g

171 g

209 g

3 m

              177 g

201 g

247 g

4 m

188 g

214 g

266 g

6 m

190 g

217 g

271 g

7 m

172 g

197 g

252 g

8 m

154 g

176 g

234 g

10 m

136 g

156 g

195 g

11 m

135 g

154 g

193 g

12 m

Cocker Adult

Cocker Adult

192 g

13 m

Cocker Adult

Cocker Adult

Cocker Adult

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou kokršpanělé unikátní?

Kokršpaněl patří do skupiny slídičů a původně ho využívali Angličané k lovu ptáků. Celé tělo má dobře svalnaté a svým vzrůstem se řadí mezi středně velká plemena.

TENDENCE K NABÍRÁNÍ

Kokršpanělé jsou velmi žraví psi, mají chuť k jídlu a jsou stále hladoví, kvůli tomu mívají problémy s nabíráním na váze.

POZOR NA UŠI

Další problém je spojen s jejich krásnýma visícíma ušima s třásněmi. Přirozeně vyšší tvorba ušního mazu ve zvukovodu, jež má tvar písmena L, a třásně na uších, které brání proudění vzduchu, zapříčiňují časté záněty uší.

Víte, čím jsou naše krmiva unikátní?

Granule šitá na míru

Složení tohoto krmiva snižuje tvorbu zubního kamene díky látkám vázajícím vápník.

Podpora imunitního systému

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa: je to období velkých změn, objevů a seznámení. Během tohoto klíčového období se imunitní systém vyvíjí postupně. Toto krmivo posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte díky patentovanému komplexu antioxidantů včetně vitamínu E.

Zdravá kůže a srst

Složení tohoto krmiva posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu), udržuje kůži zdravou (díky EPA, DHA a vitamínu A) a vyživuje srst. Je obohaceno o brutnákový olej.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P. Protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti.) a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé zažívání, rovnováhu střevní mikroflóry a zdravou stolici.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.