Cocker Adult granule pro dospělého kokršpaněla

Cocker Adult granule pro dospělého kokršpaněla

Royal Canin Cocker Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 12 měsíců věku) čistokrevné plemeno Kokršpaněl. Speciální krmivo Cocker bylo vyvinuto na míru kokršpanělům, snižuje tendenci tohoto plemene k obezitě, uklidňuje podráždění pokožky a uší díky obsahu mastných kyselin EPA a DHA a olej z brutnáku lékařského dodává srsti přirozenou krásu. Exkluzivní složení s luteinem, zeaxantinem, vitamíny E a C podporuje antioxidační ochranu oka a celkově pozitivně přispívá k dosažení optimálního fungování srdečního svalu.

Rýže, kukuřice, dehydratované drůbeží maso, kukuřičný lepek, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), rybí olej, minerály, slupky a semena psyllia, sójový olej, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), olej z brutnáku lékařského (0,1 %), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

10 kg

138 g

182 g

11 kg

              148 g

195 g

12 kg

158 g

208 g

14 kg

178 g

234 g

16 kg

196 g

258 g

Víte, v čem jsou kokršpanělé unikátní?

Kokršpaněl patří do skupiny slídičů a původně ho využívali Angličané k lovu ptáků. Celé tělo má dobře svalnaté a svým vzrůstem se řadí mezi středně velká plemena.

OBEZITA

Kokršpanělé jsou velmi žraví psi, mají chuť k jídlu a jsou stále hladoví, kvůli tomu mívají problémy s nabíráním na váze.

ZÁNĚTY UŠÍ

Další problém je spojen s jejich krásnýma visícíma ušima s třásněmi. Přirozeně vyšší tvorba ušního mazu ve zvukovodu, jež má tvar písmena L, a třásně na uších, které brání proudění vzduchu, zapříčiňují časté záněty uší.

ÚDRŽBA SRSTI

Srst je potřeba pravidelně vyčesávat a chlupy na vnitřní straně ucha se doporučují zastříhávat.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Složení tohoto krmiva pomáhá snižovat tvorbu zubního kamene díky látkám vázajícím vápník.

Zdravé kůže a srst

Složení krmiva KOKRŠPANEL ADULT posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu), udržuje kůži zdravou (díky EPA, DHA a vitamínu A) a vyživuje srst. Je obohaceno o brutnákový olej.

Ideální váha

Toto krmivo pomáhá kokršpanelovi udržet si ideální váhu.

Zdravé srdce

Složení tohoto krmiva udržuje srdeční sval zdravý.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.