Chihuahua Puppy granule pro štěně čivavy

Chihuahua Puppy granule pro štěně čivavy

Royal Canin Chihuahua Puppy je kompletní super prémiové krmivo pro štěňata (do 8 měsíců věku) čistokrevného plemena Čivavy. Krmivo Chihuahua, určené čivavám, pomáhá omezit tvorbu zubního kamene, obsahuje totiž polyfosfáty sodíku, které zachycují vápník přítomný ve slinách, a díky struktuře granulí zároveň zuby mechanicky čistí. Z důvodu miniaturní čelisti čivavy jsou granule přizpůsobeny svou velikostí, tvarem i strukturou tak, aby se daly bez problému rozžvýkat. Navíc vybrané přírodní příchutě stimulují chuť k jídlu i té nejmlsnější čivavy. Speciální složení krmiva zaručuje redukci objemu a zápachu stolice.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, živočišné tuky, kukuřice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), řepné řízky, hydrolyzované živočišné proteiny, sójový olej, rybí olej, rostlinná vláknina, minerály, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

 

Váha v dospělosti

Věk v měsících

1 kg

2 kg

3,5 kg

2 m

29 g

49 g

71 g

3 m

32 g

55 g

80 g

4 m

33 g

56 g

84 g

5 m

33 g

56 g

84 g

6 m

29 g

48 g

77 g

7 m

24 g

40 g

69 g

8 m

24 g

40 g

61 g

9 m

Čivava Adult

Čivava Adult

Čivava Adult

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou čivavy unikátní?

Čivava se považuje za nejmenší psí plemeno na světě. Po narození jsou velké asi jako krabička od sirek, proto je s podivem, že své jméno dostaly po největší provincii republiky Mexiko (Chihuahua). Věří se, že v této oblasti se vyskytly poprvé jako volně žijící psi, kteří byli domorodci postupně domestikováni. I když jsou čivavy drobné, jejich tělo je dobře stavěno.

SRDEČNÍ A DÝCHACÍ POTÍŽE

Dožívají se vysokého věku, pozor je třeba dát v poslední třetině života, kdy jsou vystaveny srdečním a dýchacím potížím.

VYBÍRAVOST V JÍDLE

Čivavy bývají čistě domácími psy a často dostávají zbytky od stolu. To však způsobuje, že si odvyknou na granule a nezískávají potřebné množství živin a dalších důležitých látek.

ZUBNÍ KÁMEN

Zároveň jsou velmi mlsné a mají sklon k tvorbě zubního kamene, proto je nutné vybrat správnou stravu. 

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Speciální granule je přizpůsobena malé čelisti štěněte čivavy.

Podpora imunitního systému

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa: je to období velkých změn, objevu a seznámení. Během tohoto klíčového období se imunitní systém vyvíjí postupně. Krmivo posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte díky patentovanému komplexu antioxidantu včetně vitamínu E.

Skvělá chutnost

Krmivo CIVAVA PUPPY uspokojuje chutě čivav díky kombinaci tří faktorů: upravené velikosti a tvaru granule, exkluzivnímu složení a vybraným chutím.

Redukce zápachu a objemu stolice

Složení tohoto krmiva pomáhá redukovat zápach a objem stolice.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.