Chihuahua Adult granule pro dospělou čivavu

Chihuahua Adult granule pro dospělou čivavu

Royal Canin Chihuahua Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno Čivavy. Neobyčejné krmivo Chihuahua Adult dodá dospělým čivavám od 8 měsíců všechny potřebné živiny pro jejich spokojený život - kvalitní kuřecí bílkoviny, vitamíny, minerály i rostlinné výtažky. Vybrané ingredience pomáhají redukovat zápach a objem stolice a zároveň podporují správné vylučování. Složení jsme navíc vylepšili tak, aby si na své přišli i ti nejmlsnější psi. Granule mají speciální tvar ušitý na míru malé čelisti čivavy. Nemusíte se tak bát, že by měl váš psí parťák problém krmivo kousat. Do složení jsme také přidali látky vázající vápník, které pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene.

Rýže, kukuřice, dehydratované drůbeží maso, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. -protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti.), živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, rostlinná vláknina, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), výtažky ze zeleného čaje a hroznového vína (zdroj polyfenolu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Běžná aktivita

Zvýšená aktivita

1 kg

24 g

28 g

1,5 kg

33 g

38 g

2 kg

41 g

47 g

2,5 kg

48 g

56 g

3 kg

55 g

64 g

3,5 kg

62 g

72 g

Víte, v čem jsou čivavy unikátní?

Čivava se považuje za nejmenší psí plemeno na světě. Po narození jsou velké asi jako krabička od sirek, proto je s podivem, že své jméno dostaly po největší provincii republiky Mexiko (Chihuahua). Věří se, že v této oblasti se vyskytly poprvé jako volně žijící psi, kteří byli domorodci postupně domestikováni. I když jsou čivavy drobné, jejich tělo je dobře stavěno.

SRDEČNÍ A DÝCHACÍ POTÍŽE

Dožívají se vysokého věku, pozor je třeba dát v poslední třetině života, kdy jsou vystaveny srdečním a dýchacím potížím.

VYBÍRAVOST V JÍDLE

Čivavy bývají čistě domácími psy a často dostávají zbytky od stolu. To však způsobuje, že si odvyknou na granule a nezískávají potřebné množství živin a dalších důležitých látek.

ZUBNÍ KÁMEN

Zároveň jsou velmi mlsné a mají sklon k tvorbě zubního kamene, proto je nutné vybrat správnou stravu. 

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Jedinečná granule pro miniaturní čelist

Jedinečná granule přizpůsobená malé čelisti hlavy.

Vysoká chutnost

Krmivo CHIHUAHUA ADULT uspokojuje chutě i těch vybíravějších čivav, a to díky jedinečnému složení, vybraným chutím a speciálně upravené granuli.

Redukce objemu a zápachu stolice

Složení pomáhá redukovat zápach a objem stolice.

Zdravé zuby

Krmivo je obohaceno o speciální látky vázající vápník, které pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.