Chihuahua Loaf kapsička s paštikou pro čivavu

Chihuahua Loaf kapsička s paštikou pro čivavu

I když jsou čivavy nejmenším psím plemenem na světě, bývají velmi hyperaktivní a energické. Jejich ideální krmivo musí obsahovat vysoký obsah bílkovin a energie, aby mu vynahradilo tu spoustu energie, kterou vydá. Složení krmiva ROYAL CANIN® Chihuahua in Loaf je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vaší dospělé čivavy nad 8 měsíců. Měkká paštikovitá struktura tohoto krmiva je vhodná pro miniaturní čelisti čivavy a usnadňuje žvýkání a příjem potravy. Pokud přemýšlíte nad kombinovaným krmením, jednoduše se řiďte našimi pokyny, aby váš pes dostával to správné množství suchého i vlhkého krmiva.

Maso a živočišné deriváty, deriváty rostlinného původu, obiloviny, oleje a tuky, minerály, různé cukry. 

Váha psa

Kapsičky

Kapsičky + granule

1 kg

1+1/2

1/2 + 17 g

2 kg

2+1/2

1/2 + 37 g

3 kg

3

1/2 + 54 g

Víte, v čem jsou čivavy unikátní?

Čivava se považuje za nejmenší psí plemeno na světě. Po narození jsou velké asi jako krabička od sirek, proto je s podivem, že své jméno dostaly po největší provincii republiky Mexiko (Chihuahua). 

Věří se, že v této oblasti se vyskytly poprvé jako volně žijící psi, kteří byli domorodci postupně domestikováni. I když jsou čivavy drobné, jejich tělo je dobře stavěno.

SRDEČNÍ A DÝCHACÍ POTÍŽE

Dožívají se vysokého věku, pozor je třeba dát v poslední třetině života, kdy jsou vystaveny srdečním a dýchacím potížím.

VYBÍRAVOST V JÍDLE

Čivavy bývají čistě domácími psy a často dostávají zbytky od stolu. To však způsobuje, že si odvyknou na granule a nezískávají potřebné množství živin a dalších důležitých látek.

ZUBNÍ KÁMEN

Zároveň jsou velmi mlsné a mají sklon k tvorbě zubního kamene, proto je nutné vybrat správnou stravu. 

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Jedinečná textura pro větší chutnost

Měkká paštikovitá struktura tohoto krmiva je vhodná pro miniaturní čelisti čivavy a usnadňuje žvýkání a příjem potravy.

Zdravá srst

Krmivo je obohaceno o omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), omega-6 mastné kyseliny, olej z brutnáku lékařského a biotin. Díky tomuto pečlivě připravenému složení pomáhá udržovat srst čivavy zdravou a lesklou.

Uspokojí vybíravé jedince

Složení uspokojí i ty nejvybíravější jedince. V každé granuli se ukrývá kombinace výjimečných chutí a kvalitních bílkovin, po kterých se bude oblizovat nejeden mlsoun.

Redukce stolice a zápachu

Složení tohoto krmiva pomáhá redukovat objem a zápach stolice.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.