Cavalier King Charles Puppy granule pro štěně kavalír king charles španěl

Cavalier King Charles Puppy granule pro štěně kavalír king charles španěl

Royal Canin Cavlier King Charles Puppy je kompletní super prémiové krmivo pro štěňata (do 10 měsíců věku) čistokrevného plemena Kavalír King Charles španěl. Speciální řada krmiva Cavalier King Charles vyživuje srst a podporuje její barvu, tvar granulí usnadňuje uchopení a brání psovi, aby krmivo hltal. Svým složením posiluje správné funkce srdce a díky přidání adekvátního množství hořčíku, sodíku, draslíku, argininu, EPA & DHA, taurinu, L-karnitinu a komplexů antioxidantů udržuje srdce vašeho kavalíra zdravé. Unikátní receptura také pomáhá k udržení ideální váhy psa, takže nebude trpět obezitou.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřice, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké strávitelnosti), řepné řízky, kukuřičná mouka, hydrolyzované živočišné proteiny, kukuřičný lepek, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy (0.34 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanu), olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

 

Váha v dospělosti

Věk v měsících

1 kg

2 kg

3,5 kg

2 m

95 g

115 g

127 g

3 m

108 g

136 g

149 g

4 m

113 g

144 g

158 g

5 m

113 g

146 g

160 g

6 m

102 g

144 g

159 g

7 m

92 g

130 g

144 g

8 m

81 g

117 g

129 g

9 m

81 g

104 g

115 g

10 m

80 g

103 g

114 g

11 m

Kavalír King Charles Španěl Adult

Kavalír King Charles Španěl Adult

Kavalír King Charles Španěl Adult

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou kavalíři unikátní?

Kavalír King Charles byl již od pradávna považován za elegantního a velmi společenského psa. Oblíbili si je hlavně šlechtičny, kterým sedávali na kolenou, a tak chránily dámy před průvanem. Péče o gavalieršpaniela není nijak náročná, avšak měli byste si dát pozor na několik věcí.

ZÁNĚT ZVUKOVODU

Pravidelným čištěním uší předejdete zánětu zvukovodu.

JEMNÁ SRST

O tom, že to byl zbožňován pes, svědčí i fakt, že kavalír King měl povolen vstup do anglického parlamentu a je to tak dodnes. Jeho nádherně jemná srst má často tendenci se zamotávat, proto je třeba ho alespoň dvakrát týdně pročesávat.

ZUBNÍ POVLAK A KÁMEN

Častým problémem bývá i usazující se plak a vznik zubního kamene.

ONEMOCNĚNÍ SRDCE

Kavalír také často trpí onemocněním srdce.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Složení tohoto krmiva snižuje tvorbu zubního kamene díky látkám vázajícím vápník.

Podpora imunitního systému 

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa: je to období velkých změn, objevu a seznámení. Během tohoto klíčového období se imunitní systém vyvíjí postupně. Krmivo KAVALÍR KING CHARLES ŠPANEL PUPPY posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte díky patentovanému komplexu antioxidantu včetně vitamínu E.

Zdravé srdce

Krmivo KAVALÍR KING CHARLES ŠPANEL obsahuje živiny nutné pro správné fungování srdce: upravený obsah minerálu, EPA a DHA, taurin, L-karnitin a antioxidanty.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti) a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé zažívání, rovnováhu střevní mikroflóry a zdravou stolici.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.