Cavalier King Charles Adult granule pro dospělého kavalír king charles španěl

Cavalier King Charles Adult granule pro dospělého kavalír king charles španěl

Royal Canin Cavlier King Charles Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno Kavalír King Charles španěl. Speciální řada krmiva Cavalier King Charles vyživuje srst a podporuje její barvu, tvar granulí usnadňuje uchopení a brání psovi, aby krmivo hltal. Svým složením posiluje správné funkce srdce a díky přidání adekvátního množství hořčíku, sodíku, draslíku, argininu, EPA & DHA, taurinu, L-karnitinu a komplexů antioxidantů udržuje srdce vašeho kavalíra zdravé. Unikátní receptura také pomáhá k udržení ideální váhy psa, takže nebude trpět obezitou.

Rýže, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké vstřebatelnosti), dehydratované drůbeží maso, kukuřice, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, rostlinná vláknina, minerály, rybí olej, sójový olej, dehydratovaná rajčata, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), olej z brutnáku lékařského (0,1 %), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

5 kg

98 g

111 g

6 kg

112 g

128 g

7 kg

126 g

143 g

8 kg

139 g

159 g

9 kg

152 g

173 g

Víte, v čem jsou kavalíři unikátní?

Elegantní a velmi společenští psi byli kavalíři již od pradávna. Oblíbily si je hlavně šlechtičny, kterým sedávali na klíně, a chránili tak dámy před průvanem. Péče o Kavalíra není nijak náročná, avšak měli byste si dát pozor na několik věcí.

ZÁNĚTU ZVUKOVODU

Pravidelným čištěním uší předejdete zánětu zvukovodu.

JEMNÁ SRST

O tom, že to byl zbožňovaný pes, svědčí i fakt, že Kavalír King Charles španěl měl povolen vstup do anglického parlamentu a je tomu tak dodnes. Jeho nádherně jemná srst má často tendenci se zacuchávat, proto je potřeba ho alespoň dvakrát týdně pročesávat. 

ZUBNÍ PLAK A KÁMEN

Častým problémem bývá i usazující se zubní plak a vznik zubního kamene.

ONEMOCNĚNÍ SRDCE

Kavalíři také často trpí na onemocnění srdce.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Granule speciálně navržená tak, aby se vašemu kavalír King Charles španělovi dobře uchopovala a donutila jej žvýkat.

Zdravé srdce

Krmivo KAVALÍR KING CHARLES ŠPANEL ADULT obsahuje živiny nutné pro správnou srdeční činnost: upravený obsah minerálu, EPA a DHA, taurin, L-karnitin a antioxidanty.

Ideální váha 

Toto krmivo pomáhá Kavalír King Charles španělovi udržet si ideální váhu.

Zdravá srst 

Toto krmivo obsahuje živiny, které podporují zdraví kůže a srsti. Je obohaceno o EPA a DHA a brutnákový olej.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.