Bulldog Puppy granule pro štěně buldoka

Bulldog Puppy granule pro štěně buldoka

Royal Canin Bulldog Puppy je kompletní super prémiové krmivo pro štěňata (do 12 měsíců věku) čistokrevného plemena Bulldog. Exkluzivní krmivo Royal Canin Bulldog podporuje vyrovnanou střevní flóru a díky kombinaci prebiotik, vyššímu obsahu vysoce stravitelných bílkovin (L.I.P.), upravenému obsahu fermentovatelné a nefermentovatelné vlákniny a použití rýže jako výhradního zdroje škrobu pomáhá k optimálnímu trávení. Radikálně také omezuje zápach stolice a plynatost. Granule jsou navrženy tak, aby svým tvarem usnadňovaly uchopení a podporovaly psa v tom, aby nehltal, ale kousal. Udržuje také zdravé klouby a zabraňuje příbytku na váze, speciální složení krmiva dále pomáhá buldokům v budování vysoké obranyschopnosti.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřičná mouka, izolát rostlinného proteinu (L.I.P.: protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), živočišné tuky, dehydratované vepřové maso hydrolyzované živočišné proteiny, pšeničná mouka, řepné řízky, rostlinná vláknina, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy (0.34 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

  Váha v dospělosti Váha v dospělosti Váha v dospělosti

Věk  v měsících

18 kg

24kg

30 kg

2 m

231 g

257 g

272 g

3 m

276 g

315 g

341 g

4 m

297 g

341 g

371 g

5 m

304 g

361 g

410 g

6 m

304 g

378 g

446 g

7 m

283 g

375 g

447 g

9 m

240 g

305 g

387 g

11 m

216 g

270 g

320 g

12 m

215 g

269 g

318 g

13 m

Bulldog Adult

Bulldog Adult

Bulldog Adult

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte ty, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou buldoci unikátní?

Málokdo by do tohoto plemene řekl, že bylo vyšlechtěno pro zápasy s býky. V současnosti je to mírumilovný, trochu líný společník, který si tvoří ke svému pánu silný vztah. Předkus dolní čelisti, dozadu posunutý nos a robustní krátké tělo sloužilo k tomu, aby byl schopný se do býka pořádně zakousnout a nedat se setřást.

PŘEHŘÁTÍ

Vzhledem ke zkrácenému nosu jsou však buldoci velmi citliví na horko a přehřátí.

PROBLÉMY S TRÁVENÍM A DÝCHÁNÍM

Kvůli krátkolebé hlavě a širokým čtvercovým čelistem mívají buldoci problém s trávením a dýcháním. Spodní čelist je předsunuta dopředu, což způsobuje horší uchopení krmiva a hltání, pes tedy granule nerozkouše.

KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ

Pokožka buldoků je lehce zvrásněná a záhyby jsou ideálním místem pro rozvoj různých kožních onemocnění, takže je nutné tato místa pravidelně čistit a dezinfikovat. Díky svému méně aktivnímu životnímu stylu mají tendenci k nadváze, která škodí jejich kloubům.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Granule speciálně navržená tak, aby se štěněti buldoka pěkně uchopovala a nutila ho žvýkat.

Podpora imunitního systému

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa: je to období velkých změn, objevů a seznámení. Během tohoto klíčového období se imunitní systém vyvíjí postupně. Toto krmivo posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte díky patentovanému* komplexu antioxidantů včetně vitamínu E.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P. Protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti) a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé zažívání, rovnováhu střevní mikroflóry a zdravou stolici.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.