Bulldog Adult granule pro dospělého buldoka

Bulldog Adult granule pro dospělého buldoka

Royal Canin Bulldog Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 12 měsíců věku) čistokrevné plemeno Bulldoga. Exkluzivní krmivo Bulldog podporuje vyrovnanou střevní flóru a díky kombinaci prebiotik, vyššímu obsahu vysoce stravitelných bílkovin (L.I.P.), upravenému obsahu fermentovatelné a nefermentovatelné vlákniny a použití rýže jako výhradního zdroje škrobu pomáhá k optimálnímu trávení. Radikálně také omezuje zápach stolice a plynatost. Granule jsou navrženy tak, aby svým tvarem usnadňovaly uchopení a podporovaly psa v tom, aby nehltal, ale kousal. Udržuje také zdravé klouby a zabraňuje příbytku na váze, speciální složení krmiva dále pomáhá buldokům v budování vysoké obranyschopnosti.

Rýže, dehydratované drůbeží maso, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu, hydrolyzované živočišné proteiny, dehydratované vepřové maso (L.I.P. protein vybraný pro svou velmi vysokou vstřebatelnost), řepné řízky, rostlinná vláknina, minerály, rybí olej, sójový olej, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

18 kg

258 g

294 g

20 kg

280 g

318 g

22 kg

300 g

341 g

24 kg

321 g

364 g

26 kg

340 g

387 g

28 kg

360 g

409 g

30 kg

379 g

431 g

Víte, v čem jsou buldoci unikátní?

Málokdo by do tohoto plemene řekl, že bylo vyšlechtěno pro zápasy s býky. V současnosti je to mírumilovný, trochu líný společník, který si tvoří ke svému pánu silný vztah. Předkus dolní čelisti, dozadu posunutý nos a robustní krátké tělo sloužilo k tomu, aby byl schopný se do býka pořádně zakousnout a nedat se setřást.

PŘEHŘÁTÍ

Vzhledem ke zkrácenému nosu jsou však buldoci velmi citliví na horko a přehřátí.

PROBLÉMY S TRÁVENÍM A DÝCHÁNÍM

Kvůli krátkolebé hlavě a širokým čtvercovým čelistem mívají buldoci problém s trávením a dýcháním. Spodní čelist je předsunuta dopředu, což způsobuje horší uchopení krmiva a hltání, pes tedy granule nerozkouše.

KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ

Pokožka buldoků je lehce zvrásněná a záhyby jsou ideálním místem pro rozvoj různých kožních onemocnění, takže je nutné tato místa pravidelně čistit a dezinfikovat. Díky svému méně aktivnímu životnímu stylu mají tendenci k nadváze, která škodí jejich kloubům.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru 

Granule speciálně navržená tak, aby se vašemu buldokovi dobře uchopovala a donutila jej žvýkat.

Redukce zápachu

Složení tohoto krmiva přispívá k redukci střevní fermentace, která muže způsobovat zažívací potíže, nadýmání a zapáchající stolici.

Zdravá kůže

Složení tohoto krmiva posiluje kožní bariéru (díky exkluzivnímu komplexu) a udržuje kůži zdravou (díky EPA a DHA).

Zdravé kosti a klouby

Specifické složení tohoto krmiva podporuje zdraví kostí a kloubu a udržuje ideální váhu. Je obohaceno o EPA a DHA.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.