British Shorthair Kitten granule pro britská krátkosrstá koťata

British Shorthair Kitten granule pro britská krátkosrstá koťata

Royal Canin British Shorthair Kitten je kompletní superprémiové krmivo pro britské krátkosrsté koťata do 12 měsíců. Aby koťátko britské krátkosrsté kočky vyrostlo do silné krasavice, potřebuje ve stravě speciálně upravený obsah bílkovin a vyvážený poměr minerálů a vitamínů. Krmivo British Shorthair Kitten obsahuje L.I.P. , což jsou bílkoviny se stravitelností víc než 90 %. Díky zvýšenému obsahu taurinu, L-karnitinu, EPA-DHA a antioxidantů navíc krmivo maximálně posiluje funkci srdečního svalu, protože britské kočky mají predispozice k onemocnění srdce. Tvar granule „Moonstone 7“ podpoří vývoj zdravě zaoblené a silné čelisti.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), živočišné tuky, kukuřice, pšeničná mouka, hydrolyzované živočišné proteiny, kukuřičný lepek, řepné řízky, rostlinná vláknina, rybí olej, minerály, sójový olej, froktooligosacharidy, slupky a semena psyllia (0.5 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Věk kotěte

2-3 měsíce

4-6 měsíců

7-9 měsíců

10-12 měsíců

Váha kotěte

0,8 – 2,1 kg

1,8 – 3,9 kg

2,4 – 5 kg

2,9 – 5 kg

Denní dávka

40-70 g

56-77 g

53-67 g

44-58 g

Víte, v čem jsou britské kočky unikátní?

Britská krátkosrstá kočka, jak již pojmenování napovídá, pochází z Velké Británie – a pokud znáte „Alenku v říši divů“ Lewise Carrolla, zjistíte, že usmívající se kočka Šklíba je tato britská kočka!

JEDNÍM SLOVEM KOMPAKTNÍ!

Robustní, těžké a svalnaté tělo britské krátkosrsté kočky znamená, že od svých kloubů požaduje mnohem více a potřebuje zvláštní výživu, aby se udržovala v kondici. Jedná se o pevnou, silnou kočku, ale měla by mít svaly, nikoli být obalená tukem. Správná výživa a velikost porcí jsou mimořádně důležité.

POZOR - MÁ VELKÉ SRDCE

Toto plemeno má sklony k srdečním potížím. Správná potrava je důležitou součástí udržování zdravého srdce!

ŽVÝKÁNÍ A ZUBNÍ HYGIENA

Britská krátkosrstá kočka má masivní kulatou čelist a sklony k polykání krmiva bez žvýkání.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Specifická čelist

Tato speciálně navržená granule ve tvaru měsíce je velikostí i strukturou přizpůsobena pro čelist kotěte britské krátkosrsté kočky. Unikátní granule podporuje žvýkání, které zároveň vede k lepší ústní hygieně.

Růst svalů a kostí

Složení s přizpůsobeným obsahem bílkovin a přesně vyváženým obsahem vitamínů a minerálů podporuje zdravý vývoj svalů a kostí.

Zdravé trávení

Lehce stravitelné bílkoviny a prebiotika udržují střevní mikroflóru v rovnováze a podporují zdravé trávení.

Podpora imunitního systému

Patentovaná směs antioxidantů (včetně vitamínu E) pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost kotěte.

Kvalitní L.I.P. bílkoviny

Proteiny vybrané díky vysoké stravitelnosti nad 90 %.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.