British Shorthair Adult granule pro britské krátkosrsté kočky

British Shorthair Adult granule pro britské krátkosrsté kočky

Royal Canin British Shorthair Adult je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé britské krátkosrsté kočky starší 12 měsíců. Její kosti a klouby jsou kvůli mohutné stavbě zakulaceného těla vystaveny pravidelné nadměrné námaze. Díky zvýšenému obsahu taurinu, L-karnitinu, EPA-DHA a antioxidantů navíc krmivo maximálně posiluje funkci srdečního svalu, protože britské kočky mají predispozice k onemocnění srdce. Toto plemeno disponuje masivní čelistí, takže je granule „Amethyst 12“ speciálně navržená, aby usnadňovala uchopení a podporovala kousání i dentální hygienu.

Dehydratované drůbeží maso, rýže, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), živočišné tuky, kukuřice, kukuřičný lepek, rostlinná vlákna, hydrolyzované živočišné proteiny, čekankové řízky, rybí olej, sójový olej, minerály, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

 

Váha kočky

 

3-4 kg

5-6 kg

7-8 kg

Sedavá – sterilizovaná kočka

34-41 g

49-55 g

62-68 g

Aktivní – chovná kočka

42-52 g

61-69 g

77-85 g

Víte, v čem jsou britské kočky unikátní?

Britská krátkosrstá kočka, jak již pojmenování napovídá, pochází z Velké Británie – a pokud znáte „Alenku v říši divů“ Lewise Carrolla, zjistíte, že usmívající se kočka Šklíba je tato britská kočka!

JEDNÍM SLOVEM KOMPAKTNÍ!

Robustní, těžké a svalnaté tělo britské krátkosrsté kočky znamená, že od svých kloubů požaduje mnohem více a potřebuje zvláštní výživu, aby se udržovala v kondici. Jedná se o pevnou, silnou kočku, ale měla by mít svaly, nikoli být obalená tukem. Správná výživa a velikost porcí jsou mimořádně důležité.

POZOR - MÁ VELKÉ SRDCE

Toto plemeno má sklony k srdečním potížím. Správná potrava je důležitou součástí udržování zdravého srdce!

ŽVÝKÁNÍ A ZUBNÍ HYGIENA

Britská krátkosrstá kočka má masivní kulatou čelist a sklony k polykání krmiva bez žvýkání.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Specifická čelist

Tato speciálně tvarovaná velká, prohnutá granule je vytvořena pro širokou čelist britské krátkosrsté kočky. Unikátní granule se snadno uchopuje a podporuje žvýkání, které vede k lepší ústní hygieně.

Svalový tonus

Přizpůsobený obsah bílkovin pomáhá udržovat svalovou hmotu v ideálním poměru a formě.

Výživa kostí a kloubů

Speciální složení obohacené o EPA a DHA mastné kyseliny podporuje zdravé kosti a klouby.

Zdravé srdce

Taurin, EPA a DHA pomáhají udržovat zdravou srdeční činnost, a tím přispívají ke spokojenému životu kočky.

Správná funkce močových cest

Složení s vhodným poměrem minerálů udržuje zdravý močový trakt dospělých koček.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.