British Shorthair Gravy kapsička pro britské krátkosrsté kočky ve šťávě

British Shorthair Gravy kapsička pro britské krátkosrsté kočky ve šťávě

Lahodná kapsička ve šťávě plná kvalitních bílkovin udrží vaši britskou krátkosrstou kočku v té nejlepší formě. Vyvážený podíl živin zachová ideální váhu a zároveň dodá mohutnému tělu dostatek energie pro skotačení. V každé kapsičce je schované vše potřebné pro šťastný a spokojený kočičí život. Kromě vitamínů a minerálů podporujících správnou funkci močových cest se tak může vaše kočka těšit i na výběr těch nejlepších chutí. Uvidíte, že po šťavnaté kapsičce bude i vaše britská kočka vrnět blahem.

Masné a živočišné deriváty, obiloviny, ryby a rybí deriváty, výtažky z rostlinných proteinů, oleje a tuky, deriváty rostlinného původu, minerály, cukry.

 

Váha kočky

 

4 kg

5 kg

6 kg

7 kg

Pouze kapsičky

2 + 3/4

3 + 1/4

3 + ½

4

Kapsičky + granule

1 + 33 g

1 + 42 g

1 + 51 g

1 + 59 g

Víte, v čem jsou britské kočky unikátní?

Britská krátkosrstá kočka, jak již pojmenování napovídá, pochází z Velké Británie – a pokud znáte „Alenku v říši divů“ Lewise Carrolla, zjistíte, že usmívající se kočka Šklíba je tato britská kočka!

JEDNÍM SLOVEM KOMPAKTNÍ!

Robustní, těžké a svalnaté tělo britské krátkosrsté kočky znamená, že od svých kloubů požaduje mnohem více a potřebuje zvláštní výživu, aby se udržovala v kondici. Jedná se o pevnou, silnou kočku, ale měla by mít svaly, nikoli být obalená tukem. Správná výživa a velikost porcí jsou mimořádně důležité.

POZOR - MÁ VELKÉ SRDCE

Toto plemeno má sklony k srdečním potížím. Správná potrava je důležitou součástí udržování zdravého srdce!

ŽVÝKÁNÍ A ZUBNÍ HYGIENA

Britská krátkosrstá kočka má masivní kulatou čelist a sklony k polykání krmiva bez žvýkání.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Kapsička ve šťávě

Speciální struktura a velké kousky masa v kombinaci s lahodnou šťávou budou pro vaši kočku neodolatelné.

Menší množství energie

Upravený obsah tuku umožňuje regulovat váhu kočky.

Vyživená kůže a srst

Pro britské krátkosrsté kočky je typické robustní, svalnaté tělo. Složení kapsičky udržuje zdravou kůži a srst.

Správná funkce močových cest

Udržuje zdravý močový trakt dospělých koček. Snadno stravitelné bílkoviny L.I.P (bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost) a prebiotika pomáhají udržet rovnováhu střevní flóry.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.