Boxer Puppy granule pro štěně boxera

Boxer Puppy granule pro štěně boxera

Royal Canin Boxer Puppy je kompletní super prémiové krmivo pro štěňata (do 15 měsíců věku) čistokrevného plemena Boxera. Krmivo Royal Canin Boxer, vytvořené speciálně pro boxery, pomáhá udržet svalovou hmotu a podporuje zdraví namáhaných kloubů. Optimální obsah bílkovin (26%), vysoký obsah L-karnitinu, chondroitinu, glukosaminu a omega 3 mastných kyselin (EPA a DHA) zaručuje skvělou péči o chrupavky a svaly vašeho psa. Unikátní tvar granulí navržený na míru boxera usnadňuje uchopení a podporuje jejich kousání. Exkluzivní složení krmiva přispívá k optimální funkci srdce, pomáhá udržet správné myokardiální kontrakce a kombinace lykopenu, polyfenolů z hroznů a zeleného čaje a vitamíny E a C dodávají boxerovi vitalitu.

Dehydratované drůbeží maso, kukuřice, rýže, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu ( L.I.P.: protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), kukuřičná mouka, hydrolyzované živočišné proteiny, pšeničná mouka, dehydratované vepřové maso, řepné řízky, minerály, rybí olej, kokosový olej, rostlinná vláknina, sójový olej, fruktooligosacharidy (0.34 %), slupky a semena psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidů), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

  Váha v dospělosti Váha v dospělosti Váha v dospělosti

Věk v měsících

26 kg

32 kg

36 kg

2 m

255 g

249 g

278 g

3 m

315 g

340 g

357 g

4 m

342 g

371 g

391 g

6 m

391 g

456 g

498 g

7 m

404 g

475 g

519 g

8 m

390 g

459 g

505 g

10 m

356 g

418 g

472 g

12 m

322 g

377 g

414 g

14 m

320 g

373 g

408 g

16 m

Boxer Adult

Boxer Adult

Boxer Adult

Uvedené dávkování krmiva je kalkulováno dle odhadované hmotnosti psa v dospělosti.Nejedná se o aktuální hmotnost vaše štěnětě. Odhadněte ty, kolik kg bude vaše štěně vážit v dospělém věku a podle jeho aktuálního věku najděte v tabulce správnou krmnou dávku.

Víte, v čem jsou boxeři unikátní?

​Boxeři pocházejí z Německa a dříve patřili do skupiny honáckých a hlídacích psů. Své hlídačské schopnosti nyní využívají převážně u policie, ale jsou to i skvělí rodinní společníci.

SILNÉ SVALSTVO

Díky své atletické postavě, rozpoznatelné siluetě a napjatému a silnému svalstvu je toto plemeno předurčeno pro fyzickou námahu.

NAMÁHANÉ KLOUBY

Bývají plní života, nadšení a neustále aktivní, proto jsou kladeny velké nároky na jejich svaly a klouby. Je potřeba dávat pozor na možná zranění a chránit klouby před zanícením.

SRDEČNÍ NEMOCI

Boxeři jsou náchylní k srdečním nemocem, může docházet i k selhání srdce. Krátkolebá hlava a předsunutá dolní čelist jsou důvodem problému s uchopením potravy a rychlosti přijímání potravy.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Granule speciálně navržená tak, aby se štěněti boxera pěkně uchopovala a nutila ho žvýkat.

Podpora imunitního systému

Růst je nejdůležitější fází v životě vašeho psa: je to období velkých změn, objevů a seznámení. Během tohoto klíčového období se imunitní systém vyvíjí postupně. Toto krmivo posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte díky patentovanému komplexu antioxidantů včetně vitamínu E.

Vývoj svalstva

Toto krmivo pomáhá podporovat vývoj svalové hmoty díky upravenému obsahu bílkovin. Také obsahuje L-karnitin.

Zdravé zažívání

Kombinace živin s vysoce stravitelnými proteiny (L.I.P. Protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti) a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé zažívání, rovnováhu střevní mikroflóry a zdravou stolici.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.