Boxer Adult granule pro dospělého boxera

Boxer Adult granule pro dospělého boxera

Royal Canin Boxer Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 15 měsíců věku) čistokrevné plemeno Boxera. Krmivo Boxer, vytvořené speciálně pro boxery, pomáhá udržet svalovou hmotu a podporuje zdraví namáhaných kloubů. Optimální obsah bílkovin (26%), vysoký obsah L-karnitinu, chondroitinu, glukosaminu a omega 3 mastných kyselin (EPA a DHA) zaručuje skvělou péči o chrupavky a svaly vašeho psa. Unikátní tvar granulí navržený na míru boxera usnadňuje uchopení a podporuje jejich kousání. Exkluzivní složení krmiva přispívá k optimální funkci srdce, pomáhá udržet správné myokardiální kontrakce a kombinace lykopenu, polyfenolů z hroznů a zeleného čaje a vitamíny E a C dodávají boxerovi vitalitu.

Rýže, živočišné tuky, dehydratované drůbeží maso, kukuřice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), dehydratované vepřové maso, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, řepné řízky, minerály, sójový olej, rybí olej, kokosový olej, dehydratovaná rajčata, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannooligosacharidu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Váha psa

Normální aktivita

Zvýšená aktivita

24 kg

255 g

389 g

26 kg

271 g

413 g

28 kg

286 g

437 g

30 kg

301 g

460 g

32 kg

316 g

483 g

34 kg

331 g

505 g

36 kg

346 g

527 g

38 kg

360 g

549 g

Víte, v čem jsou boxeři unikátní?

Boxeři pocházejí z Německa a dříve patřili do skupiny honáckých a hlídacích psů. Své hlídačské schopnosti nyní využívají převážně u policie, ale jsou to i skvělí rodinní společníci.

SILNÉ SVALSTVO

Díky své atletické postavě, rozpoznatelné siluetě a napjatému a silnému svalstvu je toto plemeno předurčeno pro fyzickou námahu.

NAMÁHANÉ KLOUBY

Bývají plní života, nadšení a neustále aktivní, proto jsou kladeny velké nároky na jejich svaly a klouby. Je potřeba dávat pozor na možná zranění a chránit klouby před zanícením.

SRDEČNÍ NEMOCI

Boxeři jsou náchylní k srdečním nemocem, může docházet i k selhání srdce. Krátkolebá hlava a předsunutá dolní čelist jsou důvodem problému s uchopením potravy a rychlosti přijímání potravy.

Víte, čím jsou naše krmiva speciální?

Granule šitá na míru

Granule speciálně navržená tak, aby se vašemu boxerovi dobře uchopovala a donutila jej žvýkat.

Ideální množství svalové hmoty

Krmivo BOXER ADULT pomáhá udržovat svalovou hmotu díky upravenému obsahu bílkovin (26 % ). Obsahuje také L-karnitin.

Zdravé srdce

Toto krmivo obsahuje specifické živiny, které podporují správnou srdeční činnost. Je obohaceno o taurin, EPA a DHA.

Komplex antioxidantů

Toto krmivo obsahuje exkluzivní komplex antioxidantu, který neutralizuje volné radikály.

Ucelený program
Dokonalá nutriční skládačka

Royal Canin umožňuje, abyste své kočce poskytli maximálně vyvážené a komplexní krmivo. Strava pro kočky Breed Feline Nutrition obsahuje všechny důležité živiny v ideálním poměru. Krmivo z této řady představuje odborně sestavený výživový program s přibližně 50 živinami (antioxidanty, probiotiky, vlákninou, mastnými kyselinami atd.), uzpůsobený každému plemeni na míru. Tato krmiva působí preventivně proti vzniku onemocnění ledvin, předcházejí problémům s trávením i nadváhou, a dokonce zmírňují průvodní jevy stárnutí.